Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
03

    

Bilimsel Zayıflama İpuçları

Yazan (eRiL) Kategorilenmemiş, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 03 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

bilimsel zayıflamaBu zamana kadar zayıflamak için öncelikle neler yaptınız bunu şöyle bir değerlendirmenizi istiyoruz. Formda kalmak için ilk başta neler yaptını? Sıkı bir diyet yapmayı, yürümeyi yada, egzersiz yapmayı denediniz mi? öncelikle bu uygulamaları yapıp başarısız olduysanız hemen lida kullanmalısınız.

Sağlıklı ve kolay zayıflamanın yolu kesinlikle lida kapsülleridir. Lida kapsüllerinin etkisi sayesinde kısa zaman içerisinde fazlalıklarınıdan kurtulacaksınız. Dışa yönelik duyularınızı iç dünyanıza yönlendirin. Böylelikle bütün dikkatiniz sağlığınız, huzurunuz ve rahatlığınızın üzerinde odaklanır.

Lida’ nın etkili gücüyle düşünceleriniz kesişir. Lida’ nın size cevap verdiğini hissedersiniz. İyileştirici güç bütün hücrelerinize dolar ve manevi olarak yüceldiğinizi, lida kapsülleri ile  bir bilinç olduğunuzu hissedersiniz.

Ruhunuzun neşeyle ve canlılıkla dolduğunu fark edersiniz. Bu ruhani uyanış sizi kendinize getirir, yeniler ve her gününüze yeni bir mutluluk katar. Düzenli olarak dua etmeye devam ederseniz, ruhunuz tanrı’nın gücüyle dolup taşacak ve bütün benliğiniz tazelenip yenilenecektir. Fizyoloji alanında nobel ödüllü dr. Alexis carrell, dua ederek harika şeyler elde edilebileceğini yazmıştır.

Ünlü doktor kitabında kanserli bir kitlenin gözlerinin önünde küçülerek bir yaraya dönüştüğünden bahseder. Saniyeler içinde lezyonların iyileşmeye başladığını, birkaç saat içinde patolojik semptomların ortadan kalktığını ve derecede hızlı bir organik onarım sürecine girdiğini anlatır. Tümörlerin, yanıkların ve benzeri yaraların bu şekilde iyileşmesini sağlayan tek şey hastaların içlerinde barındırdıkları iyileştirici güç’tür.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.