Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
03

    

Bir Ayda 10 Kilo Verin!

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 03 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

bir ayda 10 kilo verinBir ay kadar kısa bir sürede 10 kilo vermek sizce mümkün mü? Lida olursa mümkün olduğunu düşünüyoruz. Lida form kapülleri sağlıklı  kilo vermenizi sağlayacaktır.

son zamanlarda hızla yayılan kilo artışları bizleri harekete geçirdi. İstediğiniz fiziğe kısa sürede ulaşabilmek için yapacağınız tek iyi bir uygulama kesinlikle lida kapsülleridir.

Kilo vermeye yardımcı lida zayıflama kapsülü ve başarıları çok konuşuluyor. Fazla kilolarınızdan kısa zamanda kurtulmak için mümkün olduğunuz kadar dikkat etmeniz gerektiğini belirtelim. Şişmanve çirkin biri olmak istemiyorsanız mutlaka lida kullanmalısınız.

Doktor bassett, genellikle yararsız olduğuna inandığı testi yaptırmak isteyen hastaları reddetmek için saatler harcarken, kemik yoğunluğu ve kırılması ile ilgili bilimsel kanıtların farkında olmanın bir tıp adamı için ne kadar yıpratıcı olduğunu anlatır.

Bassett, kaşlarını çatarak, bir doktor olarak enerjisinin çoğunu “birçok vakada insanlara yanlış tanım konulmasına yol açacağını bildiği için, genç ve sağlıklı kadın veya erkeklere rutin kolesterol ve kemik yoğunluğu testlerinin yapılması baskılarına direnmek” için harcadığını söylüyor. “bence toplum olarak çözmeyi başaramadığımız problem olmalıdır.

Sağlık gönüllüsü wendy armstrong, bassett ile çok sayıda sağlıklı insanın hasta olarak damgalandığı konusunda hemfikir olsa da, itibarları şüpheli bu testlerin ve ilaçların gittikçe artan miktarlarda kullanılması suçunun tüketicilerde olduğuna dair “modern şehir efsanelerini” reddeder. Kilolardan kısa zamanda kurtulabilmek için mutlaka lida kapsülleri tercih edilmelidir. Son zamanlarda hızla yayılan kilolara veda edeceksiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.