Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
25

    

Bir Lida Hikayesi

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lidagel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 25 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Bir Lida HikayesiBir yıldır yeşillik içeceklerini orjinal lida kapsül ile birlikte kullanıyorum ve sağlığımda, kilomda, vücuduma karşı tutumumda ve hayata genel olarak bakışımda yaşadığım önemli gelişmeleri bildirmekten çok mutluyum!

Düzenli olarak Meizi zayıflama çayı da kullandığımdan kilom her zaman ortalamanın altındaydı ama yeşillik içecekleri ve alkalik yiyeceklerle Lidayı destekleyerek vücut yağlarımı kaybettim ve kas kütleleri kazandım. Vücut yağım %16′ dan %6′ ya düştü ve kilom %40 farketti.

Daha da önemlisi, vücudumu başkalarının vücutlarıyla karşılaştırmaya son verdim. Onun yerine “eski” ben ile “yeni” beni karşılaştırıyorum! Eskiden olduğundan daha kolay daha iyi çalışabiliyorum. Yedi yaşından beri astımım için sprey kullanmak zorundayım ve bir yetişkin olarak bunu kullanmak için iki üç kere işlerime ara vermek zorunda kalıyordum. Buna rağmen Lida kullandım ve sorun yaşamadım.

Şimdi ona hiçbir ihtiyacım kalmadı! Ayrıca daha iyi uyuyorum. Son olarak, bir anne olarak mesleğimde yeni bir boyut keşfettim, Lida sayesinde sağlıklı yemek ve su içmek için konu mankeniyim.

Doğru miktarın yanında, doğru yakıt yakmak da kilo vermede önemlidir. Ana yakıt kaynağınız olarak şeker yerine yağ kullanmak -özellikle de egzersiz yaparken- asitliği azaltır ve dolayısıyla enerjinizi, gücünüzü ve dayanıklılığınızı artırır. Yağ yakmak, şeker veya protein yakmakla karşılaştırıldığında altı kat daha fazla enerji üretir. Ben değişik formüllerle -örneğin Lidagel‘ de kullanarak- bunu sağlamayı başardım.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.