Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
22

    

Biriken Yağları Lida’ yla Yakın

Yazan (eRiL) Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 22 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Biriken yağları lida ile yakınOksidatif stres sonucu bağışıklık sistemi zayıf düşmekte ve tüm vücut, (en başta kanser hastalıkları olmak üzere) her türlü hastalığa yatkın hale gelmektedir. Bunların arasında fazla kilolar da yer almaktadır. Fakat lida zayıflama hapı ile bu duruma engel olabilirsiniz. Şekeri yüksek olan ve iyi kontrol altına alınamayan diyabet (şeker) hastalarının yaralarının geç ve zor iyileşmesinin nedeni de, bağışıklık sistemlerinin ve vücutlarında bulunan hücrelerin bu nedenlerden dolayı zayıflamış olmasıdır. Ayrıca şeker hastaları lida kapsül kullanamazlar.

Sıkıntılı hayat yaşayan, mutsuz, saldırgan ve huysuz kişilerin de bağışıklık sistemlerinde zayıflık meydana gelmektedir. Bazı kişilerin, korkulu rüya gördüklerinde ya da aşırı sıkıntılı olduklarında dudaklarının uçuklaması da bu nedenledir. Diyet sırasında meydana  gelen bağışıklık sistemi zayıflaması için lida kapsül kullanılabilir.

Peki, insan vücudunda sağlıklı kan şekeri değeri ne olmalıdır? 12 saatlik açlıktan sonra açlık kan şekeri 100 mgr/dl’ nin altında ve herhangi bir yemekten 2 saat sonra, tokluk kan şekeri 140 mgr/dl’ nin altında olmalıdır. Bu miktar lida kapsül kullanımı sırasında değişiklik gösterebilir.

İnsülin ve leptin direnci devam ettiği sürece, yağlarımızı enerji ya da yakıt olarak kullanamadığımızdan, sağlıklı bir şekilde kilo vermemiz mümkün değildir. Bütün organlarımızın içinde ve etrafında yağlar birikmeye devam eder. Bacaklar, kalçalar, gıdı, karaciğer, kalp, böbrek ve karında yağlar birikmiştir. Düzenli olarak kullanacağınız lida ile yağlarınızdan kurtulun ve verdiğiniz kiloları tekrar almayın.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.