Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
16

    

Bölgesel Yağlanmaya Karşı Lida

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 16 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Bölgesel yağlanmaya karşı lidaEriyen kaslar 10-15 yıl sonra mevcut kasların yaklaşık % 10 unun yok olmasına neden olur. Her geçen gün bu oran yükselmektedir. Bunun yanında yine erkeklerde 26, bayanlarda 22 yaşından sonra metabolizmada yavaşlamaya başladığı için kişiler kilo alırlar. Metabolizmadan kaynaklanan kilo artışlarının önüne geçmek için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır.

Hem kas kütlesinin azalıyor olması hemde mevcut kilonun artıyor olması fiziksel olarak bazı rahatsızlıklara yol açar. Bu durumun önüne geçmek için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır. Bu rahatsızlıklar bel fıtığı, duruş bozukluğu, bel, sırt, boyun ağrıları ve göbek, basen bölgesinde yağlanma olarak görülebilir. Bu bölgedeki yağları eritmek için lida bölgesel zayıflama hapı kullanmak gerekir. Tabi alınan kilolardan dolayı bir çok hastalıkta baş gösterir. Kolesterol, kalp ve damar hastalıkları, şeker, tansiyon, eklem ağrıları ve psikolojik sorunlar gibi.

Bizim konumuz kas kaybı olduğu için bu konu üzerinde duracağız. Kas kaybını önlemek için tabii ki spor yapmak ve mevcut kas kütlesini arttırmak zorundasın. Ama kasların sadece antrenman yaparak gelişmesini beklemek çok da doğru olmaz. Kasları besleyen bir numaralı besin kaynağı proteindir.

Proteini de en çok alabileceğin gıdaların başında et, tavuk, hindi, balık ve sonrasında süt, süt ürünleri, yumurta, bakliyat, ve bazı sebzeler gelir. Kaslarını iyi besleyebilmek için yeteri kadar protein almalısın. İyi beslenme lida diyetleri açısından da çok önemlidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.