Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
01

    

Ürünün Etkisi Nasıl ?

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 01 Temmuz 2008 tarihinde eklenmistir.

Lida; içeriğindeki 5 çeşit bitki ekstresi ile tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen aynı zamanda su tüketimi ile birlikte vücutta stoklanmış yağların parçalanılarak yakılmasını sağlayan mucize bir üründür.

Takviyenin etkisi, kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ürün, aylık 4 – 12 kilo arasında değişen zayıflatıcı etkiye sahiptir. Kimi kullanıcılar ilk 7 günlük kullanımın sonunda etki görebiliyorlarken, kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebilmektedirler. Bu değişkenliğin sebebi şüphesiz her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin eşit hızda çalışmamasıdır.

Lütfen zayıflama periyodundaki zaman farkları sizi korkutmasın! Ürünü kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra da etki görebilirsiniz. 1 ay sonra da…

Asıl olan Lida kapsül ile kilo fazlası olan her insanın mutlaka zayıflayacağıdır. Ürünün düzenli kullanımı oldukça önemlidir. Düzensiz kullanılan bir ürün, etki gösteremeyebileceği gibi, moral da bozacaktır.


Comments:
sennay on Ağustos 20th, 2010 at 15:13 #

selam tesadüfen gördüğüm lidayı çok korkarak sipariş ettim ama nereden ettim bilmiyorum siteyi bulamıyorum.15 gün oldu 5 klo verdim 14 günlük hapım kaldı.şimdiden almak istiyorum malum bayramdan 3 gün önce bitmiş olacak. sipariş verdiğim site beni aramadan direk 2 gün sonra adresime gönderdi.sahte ürünlerden endişeliyim.5 klo daha vereceğim.zaten bu kutu yetyor ama koruma olsun istiyorum. sizden ricam bana yardım ederseniz mutlu olurum.

admin on Eylül 24th, 2010 at 03:16 #

Bizimle irtibata geçtiğiniz bilgisine kayıtlarımızdan ulaştık. Size Çin orijini ürün gönderimi yapılmıştır. Güvenle kullanabilirsiniz.

canan on Aralık 5th, 2010 at 23:17 #

merhaba ben 13 gündür kullanıyorum.ilk 3 gün kulladığımda bir anda 1.5kg verdim fakat son 10 gündür hiç vermiyorum diyette yapıyorum sabah öğümü yiyor meyvede günde 2 porsiyon yiyorum ve 3 lt su içiyorum kg vermem neden durdu iyi başlamıştım yaklaşık 3 yıl öncede kulandım lidayı 1 ayda 8kg vermiştim.dilerim tekrar verebilirim cvp bekliyorum saygılar.

admin on Haziran 3rd, 2011 at 03:51 #

canan;

Düzenli kullanımı takip ettiğiniz sürece sorunsuz olarak kilo vermeye devam edebilirsiniz.

özgür on Şubat 6th, 2015 at 11:48 #

Ben lidayı 9 gündür kullanıyorum; hiçbir etkisi olmadığı gibi karnımdaki şişlik devam ediyor. Normalde 61 kilo olup ideal kilom olan 55 kiloya inecektim. Sadece amacım oydu ama etkisini hiç göremedim. mide bulantısı 4. gunde yaptı baş donmesi vs. sonra hiçbir şey hissetmedim.1 ayda bu kiloyu veririm diye aldığım ileç hiçbir tesirde bulunmuyor. vucudum savunmada mı anlamadım? Hamilelik sonrası karnımda ve basenlerde biriken 5-6 kiloyu hala veremedim.
saygılar

tuba on Mart 11th, 2015 at 09:12 #

kaç güne etkisini görürüm .
bende çarpıntı olmadı lakin iştahım azaldı ve midem bulandı. kaç günde etki eder?daha önce aldığım lidada çarpıntım olmuştu bu safer yok acaba sahtmi

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.