Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
21

    

C vitamini ve Lida form Hapı

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 21 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

c vitaminiC vitamini vücudun ihtiyacı olan kaynağımızdır. Aynı zamanda vücudumuzun lida form kapsüllerine de ihtiyacı vardır. Lida kapsülleri ile vücudumuzdaki yağlardan ve toksinlerden kısa sürede kurtulacağız. Fazla kilo problemine karşı en verimli sonuçları kesinlikle lida form kapsülleri ile alabilirsiniz.

Devam etmekte olan lpı seminerlerinde sarımsağın, brokolinin, d ve e vitaminlerinin sağlığa etkileri tartışılıyor. Lpı’deki yıldız vitamin ise c vitamini. Nobel ödüllü kimyacı linus pauling, amerika’da önerilen günlük kullanım miktarından otuz kat fazla c vitamini alıyordu. Pauling, ortomoleküler tıbbı (kendi türettiği bir terim) yaygınlaştırmaya yardım etti, 1970’te oldukça etkili olan vitamin c and common cold kitabını yayınladı.

Vücuttaki fazla yağları eritmenin tek yolu lida zayıflama haplarıdır. Yağları eritmekle kalmaz sağlığınız açısından da çok yararlıdır. Öncelikle dengeli bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Sonra bağırsak ve sindirim problemlerinizi düzene sokacaktır.

Daha önce insanlar iskorbüt denilen garip isimli hastalığı önlemek için c vitaminini, kalsiyum ve demir gibi yeterince aldıklarını düşünürdü. Neredeyse hiç birimiz yeterli c vitamini almıyoruz, iskorbütü engellemek modern savunucuların odağında değil. Pausidanların “kısmen oksidan doku bozulmasından kaynaklanan damar sertliği ve kanser gibi hastalıkları” önleyebilmesinin olası olduğunu öne sürüyor.

Fakat çalışma kanserden korunmada c vitaminin önerilmesi kısmını kısa kesiyor. “meyve ve sebze ağırlıklı bir beslenmenin düşük kalp damar hastalıkları ve kanser oranıyla bağlantılı olduğunu fakat c vitamininin bu faydalan gösterip göstermediğinin bilinmediğini” kabul ediyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.