Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
19

    

C Vitamini ve Lida Kullanıcılarına Faydası

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 19 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

C vitamini, A vitamini, A vitamini ön maddesi olan beta karoten ve E vitamini (tokoferoller) gibi çok önemli bir antioksidant maddedir. Bu maddelerin yaü yakımında öncü rol oynamaları Lida kapsül ürünüyle birlikte kullanılmalarının gerekliliğini ortaya çıkartmaktadır. Mecbur değilsiniz fakat düzenli a ve c vitamini kullanımı yapmanız durumunda orjinal lida‘ dan göreceğiniz fayda % 30 kadar yükselebilir.

Yani oksidasyon sonrasında kanserojen madde haline dönüşebilecek olan iltihap yapıcı maddelerin oluşumunu engeller. Böylelikle de kanser oluşum riskini kayda değer düzeyde düşürebilir. Ancak bu noktada C vitamini ile E vitamini arasında çok önemli ve sıkı bir ilişki olduğunun altı çizilmelidir. İltihaplanma geri çekilmesi çoğu zaman yağ yakımı yani zayıflama anlamına gelir. Vücudun yağlarından arındırılması

E vitamininin yağda eriyen bir vitamin olduğunu önceki kısımlarda vurgulamıştık. Bu nedenle A vitamini vücut içinde de yağlı kısımlarda yer alır. Bunlardan birisi de yarısı yağ ve yarısı protein olan yukarıda değinmiş olduğumuz hücre membranıdır. Ancak hücre membranlarındaki bu yağdan dolayı hücre membranlarının oksidasyona maruz kalması da her zaman söz konusudur.Bu oksidasyonun önüne de siz Lida zayıflama ürünleri ile geçebiliyorsanız sorun sıfıra indirgenmiş oluyor.

Hatta bu durum her gün, her salise olur ve bu şekilde hücreler ya yıpranır veya ölür. Bu nedenle de bizler yaşlanırız. Yani yaşlanma dediğimiz durum, hücre membranlarının oksidasyona maruz kalarak bizzat oksitlenmesi ya da iltihap yapıcı maddelerin oksidasyonla oluşarak bu hücre membranları çevresinde birikmesi ve hücre çeperini yaralamasıdır. Bu olaylarla hücre yıpranır. Bu yüzden temelde obezite bu gibi kalıcı hasarlara da sebep olabilen kötü bir hastalıktır. Lida ise bunun yegane çözümüdür. Yıpranan hücre sayısının artışı ise yaşlanma olarak kendisini gösterir. Bunu Lida ile engellemek elinizdedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.