Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
06

    

Çabalarınız Boşa Çıkmasın!

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri kategorisine 06 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

çabalarınız boşa çıkmasınLida zayıflama hapları ile zayıflamak, yağlardan kurtulmak, kilo kontrolü sağlamak ve çok daha uzun bir süre formda kalmayı başarmak mümkündür. Lida zayıflama kapsüllerinin yanı sıra sizlerinde dikkat etmesi gereken bazı temel kurallar vardır. Bu kuralların en başında düzgün beslenme gelmektedir.  Lida zayıflama kapsüllerini düzenli kullanıranız, beslenmenize de dikkat ederseniz istediğiniz kiloya kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Lida form haplarını ancak düzenli kullanırsanız kolaylıkla yağ yakabilir ve sorunsuz zayıfamayı başarabilirsiniz. Bu yüzden kullanımı çok önemlidir. Gün içerisinde 3 ana öğün, 5 ara öğün olarak bir program hazırlayabilirsiniz. Lida zayıflama haplarını kullanarak kilo kontrolü ve sağlıklı zayıflama‘ yı ancak düzenli beslenme ile sağlayabilirsiniz.

Bu gazetecideki sorun, Pittanın beş altdoşasından biri olan Ranjaka Pitta ile ilgiliydi. Bu altdoşa kandaki doğru kimyasal dengeyi sağlamakla sorumlu idi. Dr. Triguna, gazeteciye soda ile karıştırılmış yağı alınmış süt içmesini önerdi.

Pittası düşük olan yiyecekleri yemesini ve yoğurt, peynir, sirke, domates gibi ekşi gıdalardan uzak durmasını söyledi. Daha ilerdeki kısımlarda yiyeceğin ilaç olarak kullanılması ve Dr. Triguna’nın nabızdan teşhis metodu, ya da sanskritçe ismiyle nadi vigyan, üzerine ayrıntılı bilgi vereceğim. Burada önemli olan nokta şudur ki, kendinizi doşalar açısından görmek, sağlığınızın çabuk ve doğru değerlendirilmesini sağlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.