Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
13

    

Çalışanlara Nasıl Bir Beslenme Programı Uygundur?

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 13 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Çalışan İnsanların BeslenmesiÇalışan bir insanın diyet yapması oldukça zor. Hem yemek hem de fiziksel aktivite olarak kısıtlı bir alanda bulunurlar. Ama Lida kullanmak, kişi çalışsa da çalışmasa da, okula gitse ya da gitmese de hayatında yapacağı ufacık değişikliklerle çok kolay bir hale getirilebilir.

Bunu biz hastalarımızla günlük yaşam değerlendirmesi yaparak en kolay şekilde nasıl halledebiliriz çözümleri buluyoruz. Lida ile kişi gerçekten zayıf ve sağlıklı olmayı istiyorsa, kendine uygun olabilecek en ideal çözümü bulacaktır.

Böylece böbrekler de fazladan yorulmamış olacaktır. Özel bir hastalık durumunuz yoksa hiçbir zaman bir seferde ve yüksek dozda C vitamini tabletleri kullanmayın. Size tavsiyemiz, her öğün mutlaka salata yiyin, en az bir öğün sebze yemeği tüketin. Günde 2 meyvenin altına inmeyin.

Yani, bu ürünlerin hepsi alışverişte ve mönü planlamasında göz önüne alınmalıdır. Çünkü karbonhidrat ve kalori içerirler. Sorbitol ve mannitol içeren besinlerin şekeri sindirim sırasında kolayca emilemediğinden zararsız algılanıp diyabetli hastalar tarafından kullanılagelmiştir. Bu yavaş emilimden dolayı bazı hastalar, bu besinleri sükroz, dekstroz veya glikoz içeren benzer besinlerin yerine “Aldatıcı Besinler” olarak kullanır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.