Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
16

    

Canlılık Verici Özel Kapsül

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 16 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

canlılık verici özel kapsülBir çoğumuz denediğimiz diyetlerde zayıflamayı başarırız ancak yüzümüzün çökmesinden şikayet ederiz. Öncelikle vücuttan kilo vermek isteriz ancak yüzümüzün bir anda çökmesi gerçekten bizlerde sıkıntı yaratır. Kilo vermek ve güzel bir yüze sahip olmak için lida uygun olabilir.

Lida kapsülleri yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkararak zayıflamanızı sağlayacaktır. Diyet yapmadan spor yapmadan kısa zaman içerisinde killolarınızdan kurtulacaksınız. Mutlaka lida kapsüllerini hayatınıza sokmalısınız. Onun eşsiz güzelliklerinden sizlerde yararlanmalısınız. Düzgün ve sağlıklı yaşamın faktörleri arasında spor ilk sıradadır. Hayatınıza sporu mutlaka sokmalısınız.

Banyodan önce bütün bedene ince bir susam yağı tabakası ile hafifçe masaj yapmak cildinizi ılık ve esnek hale getirir. Bu da vata’ nın soğuk kuruluğunu çok iyi dengeler. Vata tipi hastalarımız sabah masajını düzenli yaptiklannda gün boyu kendilerini kaygılı hissetmeğe daha az eğilimli olduklarını belirtiyorlar. Aslında herkes günün başlangıcında vatalannı dengelemekten son derece yarar görür.

Cildinizde, bedenin her tarafına bağlanan binlerce deri siniri bulunur. Aynı zamanda, derinin endokrin hormonu salgılayan önemli bölgelerden biri olduğu bilimce kabul edilmiştir. Bilimsel olarak, sabah masajınız bedenin iki önemli sistemini rahatlatır: sinir sistemi ve endokrin sistemi. Eski devirlerde chakara’nın abhyanga’ yı üstüste methederek cildi canlandırdığını, kaslan gevşettiğini, saf olmayan maddeleri defettiğirü ve gençlik getirdiğim söylemesi boşuna değildir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.