Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
06

    

Çelişkili Diyetlereden Uzak Durun

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar, Lida yosun hapı kategorisine 06 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

En doğal şekilde kilo vermek istiyorsanız yapmanız gereken beslenme şeklinize özen göstermek ve sağlıklı kilo vermetir. Vücudumuz için en ideal zayıflama tekniği aslında bu olabilir. Ayrıca lida zayıflama kapsülleri ile de bu killara veda edebiliriz. Potasyumun en fazla bulunduğu gıdalar sırası ile; muz, haşlanmış patates, süt, balık, fasulye ve kavundur. Potasyumun bir diğer önemli fonksiyonu da diğer minerallerde olduğu üzere, ancak hücre içinde en fazla pozitif iyon grubunu teşkil ettiğinden diğer minerallerden biraz daha fazla önemli olarak, pH dengesinin sağlanmasında etkilidir. Sonsuza dek kilo vermek istiyorsanız mutlaka lida hapını denemelisiniz. Hücre dışındaki negatif iyonları teşkil eder. Sağlıklı olmanıza özellikle bağırsak sorununa, sindirime uyardımcı lida hapı tek kapsül olarak bilinir. Bir çok özelliği tek başına yapmaktadır. Sağlıklı kilo vermek için mutlaka lida yosun hapından vazgeçmeyiniz.

Lida hapı, ile birlikte hücre içine geçmeleri ve potasyumunda hücre dışına geçerek yer değiştirmesi ile elektrik akımı oluşumunda rol oynaması en önemli fonksiyonudur. Diğer mineraller gibi H dengesini, özellikle de hücre içi ve dışı mineral madde konsantrasyonları arasındaki dengeyi kurarak hücrenin canlılığını sürdürmesini sağlamak diğer önemli fonksiyonlarıdır. Klor sodyumla birlikte tuz yapar ve sodyumla birlikte tuz formu şeklinde vücutta yer alır.

Mide asidi, birleşiminde klor içeren hidroklorik asit adlı bir maddedir. Yani midenin korunmasını ve özellikle de proteinler başta olmak üzere besinlerin asit etkisi ile mide de parçalanarak emilişi bir yerde klora bağlıdır. Sülfürsülfürün besin değeri olarak önemi tiamin ve tüm proteinlerin yapısında yer almasından kaynaklanmaktadır. Proteinlerin yan dallarını oluşturarak bu besinlerin yapısına sağlamlılık kazandırır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.