Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
10

    

Çin Orijini’ nde revizyon!

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 10 Nisan 2009 tarihinde eklenmistir.

2008 sonunda üretici firma Kunming Dali tarafından Lida için yapılan komple tasarım revizyonu sonucunda oluşturulan yeni tasarımdaki ürün dağıtıldı! Yeni üründe kutu hologramı değiştirilerek daha detaylı hale getirilirken formüle de L-Carnitine eklenmiş durumdadır. Yanak, ön ve arka yüzde gerçekleştirilen tasarım değişiklikleri yanında aleminyum kapsül blasteri ve kapsüllerde de değişiklik yapılmıştır. Bu sayede orjinal kutunun taklit edilebilmesi imkansıza yakın hale gelmiştir.

Son kullanma tarihleri 03.09.2011 olan yeni kutuların detaylı görsellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.


Comments:
zoe on Ağustos 16th, 2009 at 03:05 #

Selam admin,

Bence ölmüşsede lida içtiği için değil lidayı yanlış içtiği içindir. o zaman bütün kalp ilaçlarının yasaklanması lazım,penisilin içeren ilaçların bir çoğu öldürücü özelliklere sahip doktor verdiği halde yılda 1 milyona yakın insan yanlış ilaçtan, 200 bin insan yanlış test sonucu verilen iğnelerden, 10 bin insan yanlış beslenmeden ölmekte, lidadan 4-5 kişi ölmüş çok mu :)) dediğin gibi ben diyetisyenim,insanlar lida ile zayıflarlarsa biz ve light ürün üreten firmalar nasıl para kazanıcaz… ama ben ılımlı bir diyetistenim,kullanan biri olarak da sitenizdeki herkes bana bu form aracılığı ile soru sorabilir,seve seve yardımcı olurum, birde lida yapılırken yenmesi ve yenmemesi gereken şeyleri sitenizde yayınlamayın bu dostane bir tavsiye,çünkü bu farmatik hap içilirken yenmesi gereken şeyler kişiden kişiye değişmektedir,ters reaksiyon yapabilir, bence bu işi bana bırakın gönüllü yardım edeyim,ne de olsa lida bana eski güvenimi kazandırdı ben de bu borcu sitenizden ilaç alan kişilere ücretsiz danışmanlık yapmaktan sevinç duyarım. ayrıca bana ************** adresimden de danışabilirler, saygılarımı sunarım.

Bu arada kalp için doktora gittim ve doktor genetik bir ritim bozukluğu olduğunu söyledi ama o da ilaçla hatta hiç bir ilaçla çay-kahve-kola – soda – turşu – sirke içilmemesi gerektiğini vurguladı bunlar ilaçla beraber kalp ritmini hızlandırır ve de alkol-nargile ve filtreesi sert sigara (malboro-winston-samsun)

K.Coskun SAKAR on Ekim 5th, 2009 at 13:22 #

Ben eski üzerinde kelebek figürü olan Ambalajlı Lida dan istiyorum.Özellikle bunu nasıl sipariş edeceğim.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

admin on Ekim 6th, 2009 at 02:12 #

K.Coskun SAKAR;

Web sitemizden sipariş formu doldurduğunuzda not olarak bunu belirtmeniz yeterli olacaktır. Yada telefonda da belirtebilirsiniz.

Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.