Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
05

    

Çinlilerin Zayıf Kalma Sırrı

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 05 Ağustos 2012 tarihinde eklenmistir.

çinlilerin zayıf kalma sırrıÇinlilerin bir çok ülkede yaşayan insanlara göre daha zayıf olmalarında ki asıl nedenin lida kapsülleri olduğunu biliyor muydunuz? bir çok çinli formunu korumak için lida form kapsüllerini kullanmaktadır. Sağlıklı bir şekilde zayıflamak için mümkün olduğunuz kadar lida kullanmanızı öneriyoruz.

Türkiye’ nin de artık obezite olma yolunda hızla ilerlediğini sizlere söyleyerek doğru bir ürün kullanmanızı tavsiye ederiz. Kilo vermeniz için şu ana kadar çıkartılan en yararlı kapsül lidadır. Lida kapsülleri mutlaka kullanmanız için üretilmiştir. Eğer aşırı yeme sendromu yaşıyorsanız mutlaka lida kullanmanızı öneriyoruz.

Ginseng pahalı olduğundan taklitleri vardır. Güvenli bir firmanın preparatı tercih edilmelidir. 500 mg’lik kapsüllerinden günde 12 kez bir kapsül alınabilir. Kordiseps Çinlilerin yorgunluğa karşı kullandığı enerji verici, güçlendirici bir mantardır. Binlerce yıl önce sadece imparatorların saraylarında kullanılmıştır. 1980′ lerde bilim insanları kordisepsin aktif bir bileşenini izole edip büyük miktarlarda üretecek bir yöntem geliştirdiler.

Böylece kordiseps bulma güçlüğü sorunu çözüldü. Kordiseps vücutta doğal olarak üretilen antioksidanların (süperoksit dismutas vb) düzeyini artırır. Bu doğal antioksidanlar erken yaşlanma ve yaşlanmayla birlikte ortaya çıkma olasılığı artan hastalıklara (artrit, kalp hastalığı, kanser vb) karşı vücudun en etkin silahlarıdır.

Çin’ de kordiseps yaşlanmanın panzehiri olarak bilinmektedir. Kordiseps performans artırıcı olarak atletler tarafından da kullanılır. Amerika’ da sporcular ve vücut geliştirme yapanlar kordiseps kullanmaktadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.