Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
12

    

Çok su içmenin sırrı

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 12 Kasım 2009 tarihinde eklenmistir.

Su, kilo vermede önemli rol oynar. Düzenli olarak Lida kullananların da su tüketilmesi bu yüzden tavsiye edilir. Ama biraz daha su içmek değil, epey daha su içmek gerekir. Genellikle inanılanın aksine fazla su içmek, vücudun su toplamasına yol açmaz. Tam aksine vücudun tuttuğu suyu bırakmasına yol açar. Bu durum Lida kullansanız da kullanmasanız da kilolarınıza darbe vuracaktır.

Vücut, suyu, susuz kaldığında tutar. Kıtlıkta yağları yedek olarak tuttuğu ve gıdım gıdım kullandığı gibi. Bu tepki vücudun varlığını sürdürmek için kendini koruma mekanizmasıdır. İhtiyacından fazla su içtiğinde vücut artık suyu yedekte tutmaya, depolamaya ihtiyaç duymaz ve vücutta topladığı suyu bırakır.

Suyun cilt için de önemi büyüktür.

Öyle ki bazı Lida tercih eden bayanların “cildim güzelleşti” yorumları hem Turunç ve Dai Dai’ nin güzelleştirici etkileri hem de suyun çok tüketilmesindendir. Su tüketirseniz cilt derisi sürekli nemli olacağından cilt problemleriniz kısa sürede iyileşebilir. Öte yandan su, vücutta yağ stoklanmasının da önüne geçer. Metabolizmanız vücudunuzdaki yağları su yardımıyla, Lida içeriğiyle tepkiyerek kolayca yakabilir.

Lida yanında su tüketmenizi ısrarla tavsiye ediyoruz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.