Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
03

    

Çok Tutulan Egzersiz Programları ve Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri kategorisine 03 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Çok Tutulan Egzersiz Programları ve Lida KapsülŞu çok tutulan egzersiz programlarının cazibesi çok tutulan Lida diyetlerden aşağı kalmıyor. Egzersiz kasetleri, kitapları, çalışma programları, yoga (dövüş yogası, ter attıran yoga) öğreten uzmanlık merkezleri, güç eğitimi, kilo eğitimi, canlandırma egzersizi, step aerobiği, mekik ve evde, yatak odasında, hatta seyahatte jimnastik yapmak için akla gelebilecek her tür egzersiz aletini içeren koca bir sektör oluşmuş durumda.

Sorun, bütün bunların egzersiz yapabilmek için özel bir zaman gerektirmesi ve çoğumuzun yoğun bir program içinde bu zamanı bulamayışımızdır. Çoğu kez hafta içinde egzersiz yapmak ve aldığınız enerjiyi tüketecek dengeyi yakalamak için planladığınız üç saat yitip gider. İşle ve aileyle ilgili konular, seyahat programları ve o yoğun yaşantı içinde sık sık gereken program değişiklikleri ayırdığımız o egzersiz saatlerini gürültüye getirir. Bu yüzden, haftada iki üç  saat yerine, bir saat ya bulur ya bulamayız. Toplumun yüzde 40’ı hiç fiziksel aktivite yapmamaktadır. Bu durumda Lida zayıflama tableti kullanmak mümkündür.

Yorucu egzersiz programlarıyla ilgili bir başka konu da, egzersiz sırasında meydana gelen yaralanma ve sakatlanmaların çalışmalarınıza sekte vurmasıdır. Jimnastik salonunda bir egzersiz programına katılmakla ilgili bir sorun da, buradaki kültürün toplumun geniş kesimleri açısından ürkütücü ve itici gelmesidir. Bir jimnastik salonunda çalışan elli yaşında ya da daha yaşlı birine ne kadar sık rastlarsınız? Elli yaşının üzerindeyseniz sıradan bîr jimnastik salonuna gidip de orada size benzeyen birini göremediğinizde tedirgin olursunuz. Evde Lida yosun hapı kullanarakta zayıflayabilirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.