Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
07

    

Daha Formda Olmak için Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 07 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Daha formda olmak için lidaAlkol, baş ağrısı veya pamukçuk gibi semptomları azdırmayacağını biliyorsanız, ayrı ayrı ve düşük miktarlarda eklenmelidir. Bu semptomlardan uzak kalmak için lida zayıflama hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu aşamada haftada üç birimden fazla alkol önermiyorum. Alkolün çoğu besini sindirim sistemi‘ nin dışına itmesi gerçeği bir yana, aynı zamanda çok fazla kalori içerir! Lida diyetleri sırasında alkol tüketimini kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Bir birim bir kadeh şaraba veya çeyrek litre biraya denktir. Alkol 2. Aşama’ daki menülere eklenmemiştir; ben bu konuyu size bırakmayı tercih ediyorum. Çoğunlukla kişinin kendini iyi hissetmesini olumsuz yönde etkilediği için alkolü eklerken dikkatli notlar almanızı öneririm.

Her gün günlüğünüze kayıt etmeyi unutmayın. Lida zayıflama programı‘ nda kayıtlar daha da önemlidir çünkü yiyeceklere veya içeceklere vereceğiniz tepkileri ancak o kayıtlar sayesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca daha ince ve daha sağlıklı olmayı istemek konusunda kişisel nedenlerinizi tanımlamak önemlidir. Daha ince ve formda bir vücuda sahip olmak için lida kapsül kullanmanız en doğru yoldur.

Yakın zamanda yapılan araştırmalar, diyet yapmanın olumlu ve olumsuz sonuçlarını listeleyen ve kendilerine bu sonuçları gün boyunca düzenli olarak hatırlatan insanların, diyet programları‘ nda bunu yapmayanlara oranla iki kat başarılı olduğunu göstermiştir. Diyet yapmanın olumlu ve olumsuz sonuçlarını bir karta listeleyerek yanınızda taşımak ve öğünlerden veya egzersiz seanslarından önce bakmak iyi bir fikirdir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.