Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
29

    

Daha İyi Fiziksel Koşullar için Lida

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 29 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

Daha iyi fiziksel koşullarBunu ya da şunu, lida diyet hapı kullanımı sırasında ne zaman isterseniz yiyebilecek misiniz? Bunu söylemek bana düşmez; fiziksel koşullarınız konusunda benden çok daha iyi bir anlayışa sahip olanların size bu konuda tavsiyede bulunması gerekir. Fiziksel koşulları daha iyiye taşımak için lida kapsül kullanmalısınız. Yaptığınız her şeyde sevginin buyruklarına hizmet etmeyi unutabilecek misiniz? Bunu emin bir şekilde yanıtlayabilirim: Hayır. En azından tehlikesiz değil.

Ruhunuzun olmayı en çok özlediği yere ilişkin derin bir anlayışın içine girdiniz: başka bir yere gitmeye en ufak bir ilgi duymadan, sıkıca lida‘ nın etkilerinde olmak. O sevginin kuşatan sıcaklığının dışında, evde değilsiniz, ruh seviyesinde tedirginsiniz ve tedirginliğinizi dışa vurmak için bir şey yapmanız çok olasıdır. Bu arada bu kötü bir haber değil. Bu, kalben bir gizemci olduğunuzu gösterir.

Yaşamınızda bu sorunun sizi neye bağladığını asla unutmayacaksınız ve en derin seviyede, bunu gerçekten istemeyeceksiniz. Çünkü aynaya baktığınızda ve sadece vücut ağırlığı acı değil zevk kaynağı olan mutlu bir insan gördüğünüzde, bir mucize gördüğünüzü bileceksiniz. Ancak karanlığınızın derinliğinde ve umutsuzluğunuzun zirvesinde bulabildiğiniz ruhani bir sırrı öğrendiğinizi bileceksiniz.

Mucizenize giden yolda döktüğünüz gözyaşlarının, kimi zaman hayatın acıya değip değmediğini düşünen birinin gözyaşları olmasına rağmen, yüreğinizde öyle olduğunu bileceksiniz. Çünkü size kesinlikle lida hakkında ve kendiniz hakkında bir şey gösterdi.

Yolculuğunuza “Zayıflama” adı verilen istasyonu geçtikten sonra da devam edeceğinizden, bu sorunun öteki tarafında olacağınız insan, size tek başına zayıflamaktan çok daha güçlü bir şeyin verebileceği gizli bir gülümsemeye sahip olacaktır. Sadece bedeniniz değil, aynı zamanda yüreğiniz ve ruhunuz da yenilenecektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.