Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
11

    

Dai Dai Hua Jiao Nang

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 11 Kasım 2009 tarihinde eklenmistir.

Mükemmel bir Turunç türevi olan Dai Dai Hua hakkında bilgi almak ister misiniz ? Lida’ nın yapıtaşı olan ve içeriğinin en etkin maddesi olan Dai Dai Hua Jiao Nang, sadece Çin’ e özgü ve Yunnan’ da yapılandırılan özel arazilerde Dali tarafından yetiştirilen mucize bir meyvedir.

Lida kullandığınızda gördüğünüz bu mükemmel etkinin neredeyse tümünü Dai Dai Hua’ ya borçlusunuz. Sizin iradenize mükemmel bir biçimde mukayet olan bu meyvedir. Tokluk hissinin tümünü sağlamasa da en azından yağ yakımının büyük çoğunluğu bu Turunç türevinin eseridir.

Uzman kimyagerlerin sadece Çin sınırları içerisinde yetişen bu harika meyveyi keşfetmeleri sonucunda ortaya çıkan ve en ince araştırmalar sonucunda en etkin biçimde öz haline getirilen Dai Dai Hua hakkında firma sözcülerinin yaptığı açıklamalar ürünün içeriğinin büyük çoğunluğunu oluşturan bu meyve ekstresinin dünya tarihinde görülen en büyük ve güçlü zayıflama aracı maddesi olduğu doğrultusundadır. Öyle ki Lida’ yı Lida yapan ve bu kadar popüler bir ürün olmasına sebep olan bu tek etkin madde Kunming Dali tesisinde bir sır gibi saklanmaktadır.

Lida’ ya ismini veren Dai Dai Hua’ nın sadece uygun şartlarda ve yeterli sayıda yetiştirilmesi için ayrılan kaynak yıllık 40 milyon dolara kadar çıkmaktadır. Lida bu sayede günümüzün en optimum, en etkin ve en güzel zayıflama ürünü olmayı başarmıştır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.