Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
10

    

Dengesiz Beslenme Sonucu Kilo

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 10 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

Özellikle magazin basını bu diyetleri ballandıra ballandıra anlatarak yayılmalarına öncülük etmektedir. Halk ise bu popülerleştirilenDengesiz beslenme sonucu kilo diyedere bilgisizlik, çaresizlik ve umutsuzluk içinde rağbet etmekte ve bilmeden kendi sağlığını daha büyük tehlikelere atmaktadır. Kilo problemleri ile karşı karşıya kalmamak için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır.

Bunların bir kısmı “burcunuza göre diyet”, “kan grubunuza uygun diyet”, “karpuz diyeti”, “havuç diyeti”, “özel günler için diyet”, “aile yapısına uygun diyeder”, “Gstring diyeti”, “göbek eritme diyeti”, “kalça eritme diyeti“, “idrar sökturücü diyetler”, “cuma günü diyeti”, “yaz diyeti”, “kış diyeti”, “bronzlaşma diyeti” gibi daha çok ticari gayenin ön planda olduğu, piyasaya uygun diyederdir. Genellikle bilimsel bir temelleri de yoktur. Yaratıcılarına büyük ekonomik çıkarlar sağlamaktadır.

Bunların büyük bir bölümü sakıncaları ortaya çıktıkça, kısa sürede ortadan kaybolmaktadır. Birçoğu yetersiz ve dengesiz beslenmeye ve bunun doğal sonucu olarak gelişen çeşitli hastalıklara neden olmaktadır. Yetersiz ve dengesiz beslenme sonucu alınan kilolar için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır.

Bütün bu diyet uygulamalarının sonucunda verilen kiloların kısa sürede ve genellikle daha fazla olarak geri alınmasına ‘Yoyo Sendromu” adı verilmektedir. Bu sendrom ülkemizde halk arasında daha çok meşhur bir şarkıcımızın adıyla tanınmaktadır. Verilen kiloların kısas zamanda tekrar alınmasını engellemek için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır. Aslında birçok ünlü bu şekilde çeşitli ve bilinçsizce yapılan diyet uygulamaları sonrasında kaybettiği kilolarını defalarca ve fazlasıyla geri almıştır. Bilinçsiz diyetler yerine lida diyet hapı ile bir diyet uygulamak daha uygun olacaktır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.