Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
24

    

Dengesiz Beslenmeye Son

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Meizi Çay, Lida Yorumlar kategorisine 24 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Sağlıksız ve dengesiz beslenme sonucu alınan kilolara lida kapsülleri ile son vereceksiniz. Kalori alımını azaltarak ve lida zayıflama kapsüllerini kullanarak kilo vermeyi hızlandırabilirsiniz. Kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. İstediğiniz kiloya kısa zaman içerisinde eleceksiniz.

Zayıflamaya yardımcı lida ve sağlık kontrolleri dikkat edilemesi gereken iki önemli konudur. Fazla kilolara ve depolanmış yağlara kesinlikle lida kapsülleri etkisini fazlası ile gösterecektir. Sadece düzenli kullanmaya özen gösterilmelidir. Kısa sürede etkisi göreceksiniz.

Burada net olalım: ilaç sanayi ile ilgili ciddi sorunlar olduğuna kuşku yok; bunu bilmem gerekir, çünkü hem tıp öğrencilerine ve hem de doktorlara bu konuda dersler veriyorum ve ulusal gazetelerde düzenli olarak yazıyorum. Ayrıca sizi gelecek bölümde onların şeytanlıkları konusunda bilgilendireceğim. Ama bu soruna verilecek yanıt kötü bir bilimsellik değil, üstelik ilişkili bir sanayiden onların yerine geçecek bir dizi hap hiç değildir. Yeter artık. Holford’un ataması nasıl oldu?

Orjinal lida yosun haplarını kullanırken dikkat etmeniz gereken kurallardan bir taneside bol su tüketilmelidir. Lida ile bol su tüketmek kilo vermeyi hızlandıracaktır. Daha sağlıklı bir hayat süreceksiniz. Kısa sürede etkisini göreceksiniz.

David colquhoun, college london üniversitesi’nde farmakoloji emekli profesörüdür ve muhteşem şekilde ses getiren bilimsel bir bloğu, dcscience.net üzerinde yönetmektedir. Profesör holford’un atanması olayında duyduğu kaygılar karşısında bilgi edinme yasasından yararlanarak aldığı bilgiyi online yayınlamıştır. Burada bazı ilginç bilgiler yer alıyor. İlk olarak teesside bunun olağan dışı bir durum olduğunu kabul ediyor. Tccsside holford’un beyin için gıda vakfı direktörü olduğunu ve vakfın üniversiteye doktora bursları bağışlayacağını açıklıyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.