Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
01

    

Deniz Ürünleri ve Lida Kullanımı

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 01 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Deniz Ürünleri ve LidaYumuşakçalarda olduğu gibi, farkında olmanız gereken olası bir alerjik reaksiyon durumu vardır. Aynı zamanda deniz ürünlerinin alerjik reaksiyon maskesinin ardında bazı kişileri sık sık zehirlediğini ifade etmekte de fayda var.

Unutmamanız gereken şey şu ki deniz ürünlerini bildiğiniz, güvendiğiniz yerlerden satın alıp tazeyken yemeniz ve doğru bir şekilde pişirip hazırlamanızdır. Deniz ürünleri ile Lida Yosun kapsülü tüketirken temnkinli olmaya hiç gerek yok. Aksine deniz ürünleri Lida kullanıcıları için mükkemmel yiyeceklerin başında gelmektedir.

Kuşkonmaz, çoğu meyve ve sebze gibi uygun bir potasyum-sodyum oranına sahiptir. Bir kâse pişmiş kuşkonmaz 268 mcg folik asit ki bu sinir tüp kusurlarını önlemeye ve homosistein olarak adlandırılan zararlı kan kimyasalını azaltmaya yardımcı olan önemli bir B vitaminidir, 404 mg potasyum içerir.

Ayrıca sağlıklı bir pıhtılaşma ve güçlü kemikler için gerekli olan K vitamini açısından da zengindir, içinde kan damarlarını koruyan rutin ve anti inflamatuar, kanserle savaşan kuersetin flavonoid de mevcuttur. Lida zayıflama hapı ile pişmiş bir kâse kuşkonmazdan komik derecede düşük bir kalori miktarı (40) karşılığında 3,6 gr. lif alırsınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.