Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
12

    

Denizden Gelenler

Yazan (admin) Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 12 Haziran 2010 tarihinde eklenmistir.

Grup olarak deniz ürünleri vücudu detoksife etme becerileriyle bilinirler. İşte size Lida kullanırken deniz ürünleri tüketmeye ağırlık göstermeniz için bir sebep. En popüler spa uygulamalarından birinin ürünlerle yapılması rastlantı değildir. Steven Schecter, bu besinlerin çevredeki toksinlerin olduğu kadar, kadmiyum gibi ağır metallerin asimilasyonunun önlenmesine de yardımcı olabileceğine inanmaktadır.

Bunun doğru olabileceğini düşünmek için iyi bir sebebimiz var. Montreal, McGill’ deki Kanadalı araştırmacılar kahverengi algda yüksek miktarda mevcut olan sodyum alginat adındaki bir bileşkeyi araştırdılar. Kahverengi alglar olarak deniz sebzeleri arame, kombu gibi deniz ürünleridir. Hepsi de Lida ile tavsiye edilseler de normal deniz ürünleri arasından balıklar daha çok tavsiye edilir.

Bu araştırmalarda sodyum alginatın (anlatılan diğer deniz ürünlerinde bulunan) radyoaktif parçacıkların kemiğe tutulumunu azalttığı keşfedildi. Schecter’ in dile getirdiği gibi, “Radyasyon ve çevresel kirliliğe karşı deniz sebzelerinden daha koruyucu bir besin grubu yoktur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.