Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
04

    

Diyet Danışmanınız Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 04 Mayıs 2011 tarihinde eklenmistir.

Diyet danışmanınız Lida kapsülEvet bir diyet danışmanına (koçuna) ve bununla beraber Orjinal Lida desteğine gereksiniminiz var. Baltalayan düşünceleriniz mi var? Belki de diyetinizi gizli tutmak istiyorsunuz ya da yardım isteme konusunda çok rahat değilsiniz. Deneyimlerime göre diyet yapmakta zorlanan kişilerin çok küçük bir grubu, birinin yardımını almadan kilo vermeyi ve verdiği kiloyu korumayı başarabilir. Yapılan araştırmalar, sizi destekleyecek bir yardım almanızın ve Lida takviyeli diyet uygulamanızın başarı şansınızı arttıracağını gösteriyor.Pek çok açıdan ben bir yerde sizin diyet danışmanınız ya da koçunuz yerine geçiyorum. Bu yazıdan, yıllar boyunca diyet yapan danışanlara verdiğim öğütleri size de vermeye çalışıyorum. Ancak yine de sevdiğiniz, sözüne güvenebileceğiniz, gerçek bir kişiye gereksiniminiz var.

Diyet danışmanınız tüm çabalarınızın neden değerli olduğunu size anımsatabilir. Kendiniz için hazırladığınız Yararlılık Yanıt Kartının bir kopyasını ona verebilirsiniz. Belli bir yiyeceği aşırı arzuladığınızda ya da baltalayan düşünceleriniz birbirinin peşi sıra aklınızda belirdiğinde diyet eğitmeninizi arayabilirsiniz. Cesaretiniz kırıldığında ya da havlu atmak üzere olduğunuzda diyet danışmanınız genelde böyle hissetmediğinizi, çoğunlukla diyet yaparken kendinizi gayet iyi hissettiğinizi anımsatabilir.

Diyet danışmanınız sürekli olarak kendinizle gurur duymanızı sağlayabilir ve Lida kapsül ile kilo verme konusunda sizi bilgilendirebilir.Raydan çıkmak üzere olduğunuzda ve Bu işi daha fazla sürdüremeyeceğim, diye düşündüğünüzde tüm diyet anılarınızı sizinle paylaşmış olan diyet danışmanınız yeniden raya oturmanızı sağlar ve bu duruma gelinceye kadar hangi aşamalardan geçmiş olduğunuzu anımsatır. Diyet danışmanınız çaresizlik duygunuzu yenmenize yardım eder. Zaman zaman yolunuza çıkan engeller programı izlemenizi güçleştirebilir. Diyetinizi sürdürebilmek için gerekli olan zaman ve enerjiyi bulamadığınızı düşünebilirsiniz. Motivasyonunuzu yitirebilirsiniz. Etrafınızdaki bazı kişilerin, isteyerek ya da farkında olmadan, yolunuza taş koyduğunu görürsünüz.

Diyet danışmanınızın, yaptığınız diyetle ilgili olsun ya da olmasın, her türlü sorununuzu çözmeye yardım etmesine izin verin. Bir elin nesi var, iki elin sesi var! Diyet yapmakta zorlanan kişilerin çok azı başka birinin yardımı ve desteği olmadan kilo vermeyi ya da verdiği kiloyu korumayı başarabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.