Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
26

    

Diyet Halsizlik ve Baş Ağrısı Yapar

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 26 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Diyet ve baş ağrısıDiyet yaparken vücudumuzun direnci düşerek, halisiz ve bitkin kalırız. Ama lida form haplarını kullanmamız gerçekten zayıflamamıza yardımcı olacaktır. İdeal forma kavuşmak için mutlaka lida kapsüllerini kullanmalısınız.

Vaspartam, şekerden 150 ile 200 kat daha tatlı ve en çok kullanılan yapay tatlandırıcıdır. Piyasada birçok farklı marka adıyla satılmaktadır. Aspartam, sağlık açısından en tartışmalı ürünler arasında yer alır. Bunun nedi, aspartam’ın vücutta sinirleri uyarıcı bir madde olan aspartik asit salgılanmasına neden olmasıdır.

Zayıflama hapı lida ile kolay kilo verimi sağlanabilir. Düzenli şekilde zayıflamanıza yardımcı lida form kapsüllerini deneyebilirsiniz. Kilo vermek için mutlaka dengeli beslenmelisiniz. Ayrıca lida form haplarını kullanmalısınız.

Çok fazla yan etkisi olan Aspartam, alerjik bir üründür ve migren en önemli yan etkisidir. Bilim adamları, Aspartam’ın aşırı heyecana sebep olması, beyin hücrelerini ve sinir dokusunu öldürmesi gibi olasılıklar üzerinde duruyorlar.

Pek çok insanda aspartam alımına bağlı olarak; baş ağrısı, hissizlik, epilepsi (sara) nöbetleri, halsizlik, depresyon, kadınlarda yumurta üretimi ile ilgili problemler ve kas spazmları gibi yan etkiler görülebiliyor.

Piyasada hemen hemen her türlü endüstriyel gıda maddesine eklenen aspartam’ın kötü ünü dolayısıyla bazı üreticiler ‘bu ürün aspartam içermez’ notunu ekliyorlar. Fakat, aspartam’ın yerine en az onun kadar tehlikeli olan ‘sakarin’ isimli sunî tatlandırıcıyı kullanıyorlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.