Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
23

    

Diyet Problemlerini Lida’ yla Çözün

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar, Lida yosun hapı kategorisine 23 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

Diyet problemleriHenüz kapı dışarı edilmediği için, dikkate almayan veya küçümseyen yetişkinin sesi kaldı. Sonuç olarak, bilinçaltında hayaletin emirlerine uyuyorsunuz. Hâlâ kendinizi cezalandırıyorsunuz; hâlâ kendinizi reddediyorsunuz; hâlâ kendinizi küçümsüyorsunuz. Ve böyle gidiyor. Sadece bir diyete sarılarak böyle bir güçle mücadele edemeyeceğiniz fikri adeta aptallıktır.

Günlüğünüzün sayfalarında, sabah ve akşam, gerçek hayallerinizle ilgili kendinizle konuşun. Paris’e gitmekten güzel görünmeye, bir kitap yazmaktan kendi işinizi kurmaya, bir eş sahibi olmaktan çocuk sahibi olmaya, gerçekten neyin özlemini çekiyorsunuz? Sizin için neyin gerçek olmasını istiyorsunuz? Gönlünüzdeki arzu nedir… çünkü siz ona saygı göstermezseniz, başka kim gösterecek?

Annenizin veya babanızın ya da kardeşlerinizin ya da öğretmenlerinizin ya da başka kim olursa olsun hayallerinize değer vermemesi önemli değildir. Lida kapsül diyetine önem vermelisiniz. Bir şey düşündüğünüz zaman… kendiniz dahil, lida ile zayıflamayı düşünmeye başlamanın sizin için zamanı geldi.

Bu günlük tutma süreci önemli bir araçtır ve sadece zayıflamayla ilgili değildir. Sadece kiloyla değil yaşamınızın her alanıyla ilgili olarak, en yüksek benliğinizi geliştirmek için bir araçtır. Kilolarla ilgili problemlerinizi lida zayıflama hapı ile çözmeniz mümkündür. Günlük tutmak, gerçekte ne düşündüğünüzü ve hissettiğinizi kendinize açıklayarak kendinizi dinlemenin bir aracıdır. Gerçek duygu ve düşüncelerinizi ifade etmek için kendinize daha çok alan verdikçe, bilgeliğiniz daha çok açığa çıkacaktır. Kendinizi dinleyerek, kendinizden öğrenirsiniz. Yüreğinizin sesini derinden dinlediğinizde, uzun zamandır reddedilmiş olan hakiki benliğinizle yeniden ilişki kurarsınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.