Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
09

    

Diyet Psikolojisinden Çıkın Artık!

Yazan (eRiL) Kategorilenmemiş, Lida Meizi Çay, Lida Yorumlar kategorisine 09 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

diyet psikolojisinden çıkın artıkDiyet yaparak zayıflamak uzun bir süreç gerektirir. Her zaman diyette olduğunuzu düşünüp, birşeylerden kısıtlama yapmakta haytaınızda bazı olumsuzluklara yol açar. Öncelikle hayattan zevk alamazsınız. Sürekli aklınızda bir zayıflama düşüncesi, öncelikle bu düşünceden kurtulmalısınız.

Lida form kapsüllerini kullanarak bu durumdan kurtulmak mümkündür. İstediğiniz kiloya gelebilmek ve sağlıklı görünebilmek için mutlaka lida form haplarının desteğini almalısınız. Son günlerde hızla artan fazla kilolara karşı etlili bir çözüm yolu olduğunu pek düşünmüyoruz. Ancak lida kapsülleri ile tanoştıktan sonra bu düşüncenin yanlışolduğunun farkına vardık.

Hareketlerin durulması için kendinize zaman ayırın. Hareket ile dinlenmenin birbirini izlemesi yaşamın temel ritmidir. Pitta’ lar harekete olan fazla yetenekleri nedeniyle bu döngünün diğer tarafım görmezden gelme eğilimindedirler. Halbuki çalışma gününün sonunda kendinize bir sükunet adası bulmanız gerekir.

Etkili ve sağlıklı kilo vermek için lida kullanın kısa sürede forma girin. Akşam sakin bir yemek yeyin, telefonu fişten çekin ve kesinlikle eve iş getirmeyin. Hepimizin sükunet adası aslında kendi içimizdedir; dengeleri bozulmuş olan pittalar sık sık bu noktayı gözden kaçınrlar. İç sükuneti ve dengeyi yeniden kazanmak için meditasyon çok yararlıdır. Bu, aynı zamanda dinamik hareketin kaynağının dinlenme olduğunu da hatırlamanızı sağlar.

Büyük koşuculann sırn araklan adımlarda değil, başlangıç noktasında ilk adımı atmadan önce içlerine topladıktan güçte yatar. Pitta’ lar, en büyük kişisel güce, saldırgan olmadan erişildiğini öğrendiklerinde, gerecekten kim olduklannı bulma yolunda büyük bir adım atarlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.