Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
14

    

Diyet ve Lida Arasındaki Kıyaslama

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 14 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida ile Diyet Arasındaki FarklarOlabildiğince az miktarda alkol ve kafein kullanın. Bağımlılıkların hakkından ancak sıkı bir diyet sayesinde gelinebileceğini unutmayın. Yeniden kilo aldığınızda Lida kapsülüne dönün. İdeal kilonuzdan iki haftalık bir diyetten fazla uzak kalmayacağınıza dair kendinize söz verin.

Ulusal Sağlık Enstitüsü, en iyi kalorisiz diyet kayıtlarının bile, diyet yapan kişilerin %90-95’inin zorlukla verdikleri kiloları beş yıl içinde geri aldıklarını ortaya koyduğunu açıkladı.

Ancak bir program diyetin niceliğini değil, kompozisyonunu değiştirdiğinde, ideal kiloyu koruma öncesi süreç öğretildiğinde böyle bir fenomen yaşanmıyor. Hastalarımızın dosyaları da bu gerçeği doğruluyor.

Lida siparişi sitesinde en az tartışılan konu egzersiz konusu. Bunun nedeni egzersizin sizin için pek de önemli olmaması değil. Egzersiz hem Lida programının önemli bir parçası, hem de metabolik bozukluk durumunda başarı sağlayan unsurlardan biri.

Elbette, her Lida programında egzersiz mutlaka yer almak zorunda. Egzersiz yapmak istemeyen ve yapmayan birçok hastamın zayıflamasına yardımcı oldum. Bu kişiler hayatlarında mantıklı düzeyde bir egzersiz programına yer verebilselerdi, sonuç onlar için daha da iyi olurdu.

Bir diyete başladığınızda, vücudunuzun biçimini değiştirmeye çalışıyorsunuz demektir. Egzersizin bunun tamamlayıcısı olduğu açıktır; çünkü kişinin bedenini, inceliğini, fiziğini değiştiren diğer tek normal aktivite egzersizdir. Toplumumuzda kendini güzel hissetmek için zayıflamak isteyenlerin sayısı, kendini iyi hissetmek için zayıflamak isteyenlerin sayısından daha fazladır. Her iki amaca da hizmet eden egzersiz,sizin için tek kelimeyle iyidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.