Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
19

    

Diyet ve Sağlıklı Lida Kullanımı

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay, Lida Yorumlar kategorisine 19 Temmuz 2012 tarihinde eklenmistir.

diyet ve sağlıklı lida kullanımıOrjinal lida form kapsüllerini kullanarak zayıflamayı başarabilirsiniz. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mutlaka lida kapsüllerinin desteği alınmalıdır. Kilo vermek ve kontrolünü sağlamak için mutlaka lida kapsülleri kullanılmalıdır. Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara lida kapsülleri yardımcı olacaktır.

Lida zayıflama kapsüllerini kullandığınızda bol bol su içilmelidir. Kilo konusunda en başarılı sonucu lida kullanarak alabilirsiniz. İstediğiniz fiziğe kısa zamanda ulaşmayı başarabilirsiniz. Son zamanlarda hızlı bir artış gösteren kilolara sadece lida form kapsülleri yardımcı olacaktır. Kolay ve hızlı zayıflamak için lida form kapsülü uygun yöntemdir.

Glüten duyarlılığı bağışıklık sistemini rahatsız eden proteinlere sahip diğer yiyecek grubu; buğday, arpa, çavdar, yulaf dörtlüsünden oluşan gruptur. Bunlann içinde glüten vardır. Glüten, gliadin isimli bir proteinden oluşur. Gliadin, bağışıklık sisteminin hiç sevmediği bir proteindir.

Tıpkı inek sütü ve ürünlerindeki bazı proteinlere reaksiyon göstermesi gibi, gliadini de antijenik olarak algılar ve onu yok etmeye çalışır. Eski devirlerde buğday, karabuğday halindeyken ve ziraat devrimi yaşanmamışken, buğdayın içinde gliadin ve glüten yoktu.

Fakat daha çok ürün elde etmek için modifiye edildiler ve glüten içermeye başladılar. Günümüzde en yaygın gıda duyarlılığı glütene karşı olan duyarlılıktır. Vücudun gıda duyarlılığı gösterdiği birinci grup glüten grubu, ikinci inek sütü grubu, üçüncü grup ise mayalı gıdalar grubudur. Dolasıyla testlere ihtiyaç duymadan bu üç grubu beslenmemizden çıkararak asitlenmemizi büyük ölçüde azaltabiliriz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.