Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
09

    

Diyet Yapan Kişinin Morali

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 09 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Diyet Yapanların MoraliPsikolojik olarak kendi kendinize sıkı sıkıya söz verdiniz mi? Böylesine Önemli bir şeye “Bir deneyelim bakalım, ne kaybederim ki?” gibi yanlış bir mantıkla başlamayın. En azından, hayatınızın iki haftasını kayıtsız şartsız Lida hapı‘ na ayırma konusunda kesin kararlı olmalısınız.

Eğer bu konuda kendinize ve bana söz verebiliyorsanız, sizden büyük başarılar bekleyebilirim.  Lida zayıflama kapsülü ile 14 günün sonunda, yepyeni bir enerjiyle yürüyeceğinize, sabahları yataktan çok daha keyifli kalkacağınıza, aynaya ne zaman baksanız keyifle gülümseyeceğinize eminim.

Doğal olarak, işe kendinizi hep suçlu hissetmenize neden olan bir şeyi yaparak, yemek yiyerek başladınız. Ancak pirzolaları ya da tavuk bifteklerini mideye indirirken bir an bile tereddüt etmeyin. Eğer diyetler konusunda deneyimliyseniz, her zaman sizi şişmanlatacağını düşündüğünüz yüksek kalorili yiyecekleri yerken duyduğunuz ürkekliği bastırmak zorunda kalabilirsiniz.

Ama bana ve bu diyete inanın. Karbonhidrat yoksa, vücudunuzun kendi yağını yakmaktan başka çaresi yoktur. Üstelik, son diyet uzmanınızın size bucak bucak kaçmanızı söylediği zengin, yağlı yiycekler bu aşamada avantajdan başka bir şey yaratmaz. Lida Yosun Forum hapının en uç karbonhidrat noktasından başlıyorsunuz ve ben sizi istediğiniz kadar yemeye teşvik ediyorum. Size bu iki hafta boyunca yağdan hiç ama hiç korkmamanızı söylüyorum.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.