Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
19

    

Diyete Başlamadan Önce Gerçekçi Olun!

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 19 Kasım 2009 tarihinde eklenmistir.

Bizler hiçbir zaman Lida kullanırken ağır ve zorlayıcı diyet programları uygulanmasını desteklemedik. Dengeli beslenme hedefleyen daha mütevazi diyetleri Lida ile tavsiye ettik. Bir şeyleri başaramadığınızda yapacağınız en büyük hata, zaten ben kilomdan memnunum bahanesini kullanmaktır. İradesiz olduğunuz zamanlarda bile şişmanlık probleminiz olduğunu kabul edin ve bu durumla Lida’ dan faydalanarak yüzleşme cesaretini gösterin. Böylelikle kolaylıkla zihniniz, değişiminiz için devreye girecektir. Yoksa bir taraftan severken bir taraftan sevdiğiniz şeyi değiştirmek mümkün olmayacaktır.

Şimdi durun ve kendinize şunu sorun: (Vereceğiniz cevabı, güçsüz olduğunuz zamanlarda bile değiştirmeyi denemeyecek ve gerçeği kabul edeceksiniz.) Ben gerçekten içinde bulunduğum fiziksel görünüşümden memnun muyum? Şu an elimde bir sihirli değnek olsaydı bedenimi değiştirmek ister miydim? Sorular karşısında sadece sakin bir şekilde düşünün. Cevap sizi tatmin etsin ve bu gerçeği her zaman kabul edin. Bu gerçeğin arkasına saklanarak kaçamaklar yaratmayın. Arkanızda işinizi bir hayli kolaylaştıracak güçde bir ürün olan Lida’ nın varolduğunu unutmayın! İradesizim demek bile daha büyük bir erdemdir ve Lida size irade konusunda da güç verecektir. Çünkü bir gün iradesizliğinizi değiştireceğiniz gün de gelecektir. Yoksa hep kendinizi sevmek ve onu değiştirmek arasında gidip gelirsiniz.

Basit ve ufak! Sadece düzenli beslenmenizi sağlayabilecek minicik bir diyet uygulayabilirim ve günde 10 dakikamı tv karşısında hareket ederek yada bacaklarımı sallayarak geçirebilirim diyorsanız (Bunlar küçük egzersizlerdir.) Lida kullanmaya başlayabilirsiniz. Bayrama kadar dahi 4-5 kilo vermiş olabilirsiniz. Lida, işte böyle bir mucizedir.

Evet toparlayalım, öncelikle rahat bir yere geçip cevapları aldıktan sonra bunun farkına varma zamanı. Gerçekçi olun! İstediğimiz tutarlı bir şekilde yolda yürümenizi sağlamak. Yoksa bir adım ileriye, iki adım geriye giderek hiçbir yere varamazsınız. Yarım adım atın ama bu adımlarınız tutarlı bir şekilde ve Lida olgusunu da düşünerek hep aynı yöne doğru olsun; en azından büyük bir çoğunluğu.

Eğer içinizde bir bütünseniz, bu büyük çelişkileri ve dirençleri yaşamayacaksınız. Zaten her şey kendiliğinden oluyormuş gibi gelecektir size. Bu sayede kendinizi bir bütünün içinde buluvereceksiniz.

Amacınız, içeride tutarlı bir düzen yaratabilmek için öncelikle hatalarınızı kabul etmek ve ardından kendinize yeni doğrular yaratmak olmalıdır.

Lida gerçeğiyle yüzleşme zamanı…


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.