Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
06

    

Diyete Hız Katmak için Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 06 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

Diyete hız katmakAz ve sık yerseniz, kan şekerinizde inip çıkmalar olmaz, insülin hormonu salgınız düzenli kalır. Bu da metabolizmanızı hızlandırır, ve daha kolay kilo verirsiniz. Daha da kolay kilo vermek için lida kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Metabolizmayı yavaşlatan en önemli etkenlerden biri insülin yükselmesidir.

Metabolizmanıza hız katmak doktorunuzun işidir. Zayıflarken nasıl bir diyet ve egzersiz programı uygulayacağınıza, hormonal tetkiklerinizi yaptıktan sonra o karar verecektir. Tiroid yetmezliği (Hipotiroid) çeken biri, tedavi olmadan kilo veremez. Bu tedavi lida form hapı ile desteklenirse kilo verme daha hızlı gerçekleşir.

Aynı şekilde, insülin hormonu bozukluğu giderilmeden sadece diyet yapılarak zayıflanamaz. Diyet yapmadan zayıflamak için lida kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu noktada hastalarımıza tamamen iyileştikten sonra, “incelme operasyonu”na başlamalarını öneriyoruz.

Sağlıklı olduğu kanıtlanmış Gİ Diyeti‘ nin esası, kan şekerini yükseltmeyen gıdaları seçmeye dayanır. Özellikle ülkemizde beyaz ekmek çok seviliyor. Kan şekeri dengesini bozarak insanı hızla şeker hastası yapan ve kilo aldıran bu ekmek, artık köylerimizde bile yeniliyor. Fakat bu ekmeği lida diyetlerinde çok sık tüketmemelisiniz.

Vücudumuza böylesine zararlı bu gıdanın yerine tam buğday ekmeğini yemeliyiz. Ayrıca sağlıklı olmak istiyorsak pirinç yerine bulgur pilavını, patates püresi ve kızartması yerine haşlanmış sebze veya bakliyatı, beyaz makarna yerine kepekli veya ıspanaklı makarnayı, tatlı yerine meyveyi, kola ve gazoz yerine suyu tercih etmeliyiz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.