Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
15

    

Diyete İnancınız Yoksa Lida Kullanın

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 15 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Diyete inancınız yoksa lida kullanınKilo vermeyenlerin dengeleyemediği temel şey kalori hesabıdır. Yaptığı sporun harcattığı kaloriyle yediklerinin kalorisi dengesizdi. Yaptığınız sporun etkilerini daha hızlı görmek istiyorsanız lida kapsül’ den destek almalısınız. Az yemekle, hiç yememekle çözülecek bir mesele değildi bu. Az yemek yerine düzenli lida kullanmak kilo sorununa çözüm olabilir. Kilo vermek için spor yapmanın dışında meyve diyeti ve lida kapsül kullanma yöntemi de çok sık kullanılan bir yöntemdir. En başından almak gerekiyordu meseleyi. Yani önce sağlık tetkiklerine göre bedenini tanıması, sonra da bedenine uygun beslenme tarzına geçip o tarzda beslenirken yiyecekleri ve beslenme denen şeyin temelini, özünü kavraması gerekiyordu.

Fakat belirttiğim gibi, diyete inancı yoktu. Eğer sizinde diyete inancınız kalmadıysa lida ile zayıflamayı deneyebilirsiniz. Bu, kolayca, akşamdan sabaha kınlabilecek bir inançsızlık değildir. Birçoğumuzda bir ömür boyu hiç düzelmeden sürüp gider bu yanılgılar. Bu yanılgılar kilo vermenizi engelleyeceği için lida kullanımı her zaman daha uygun olacaktır.

Ayfer Ercan, rol modeli görme şansına sahip olmuştu. Onu ikna eden, yakından tanık olduğu basan hikâyeleriydi. Önce, danışanlanmdan olan annesini, ardından da kız kardeşini gözlemledi. Üstelik kız kardeşi hamilelik sonrası, emziklilik döneminde danışanım olmuştu. Kız kardeşinin böylesine özel bir dönemde sağlıkla eski formuna kavuştuğunu, üstelik edindiği beslenme bilinciyle aynı sağlığı bebeğine de verdiğini görünce Ayfer Ercan, belki de nerede olduğunu bilmediği bir yerde ciddi bir yanlışlık yaptığının farkına varmış ve merkezimize gelmeye karar vermişti. Belirttiğim gibi, sporu kilo verme yöntemi saymayı da içeren tek yanlışlık vardı aslında: Beslenmeyi bilmiyordu. Diyet ve spor iki sıkı dosttur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.