Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
10

    

Diyeti Lida’ yla Kolaylaştırın

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri kategorisine 10 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

Kolay diyetSüt diyete zarar verebilen bir besindir. Peki lida diyetlerinde hiç süt tüketmeyecek miyiz? Bu satırlardan böyle bir sonuç çıkarılmasın. Her şey gibi sütü de usulüne uygun tüketmeyi öğreneceğiz. Uygun bir diyet ve lida kapsül ile kısa zamanda zayıflamanız mümkündür. Bir kere sütün nasıl sindirildiği bilindikten sonra onu usulüne uygun biçimde tüketebiliriz. Öncelikle sütle birlikte onun hazmına kolaylaştıracak yardımcılar alınabilir. Örneğin süte bir miktar zencefil ve tarçın katarak kullanabilirsiniz. Hazmı kolay gıdalar ve lida diyet kapsülü ile daha hızlı zayıflamanız mümkündür.

Bugün bir gelenek halinde uygulanan sütlü tatlıların üzerine tarçın konulması, onun hazmını kolaylaştırmak amacıyla icat edilmiş güzel bir uygulamadır. Bu uygulamalardan ve lida’ dan faydalanarak kısa zamanda zayıflayabilirsiniz.

Süt tüketirken unutmamak gereken bir diğer mühim husus ise sütün “içecek” kategorisinde değil, “yiyecek” sınıfından bir besin olduğudur. Yani süt, su gibi içtikten ve vücut sıcaklığına eriştikten hemen sonra barsaklara geçen bir “sıvı” değildir. Hem ağızda hem midede ve tabii daha çok da barsaklarda tâbi tutulduğu bir dizi aynştırma işlemleri vardır hazmolunması için.

O yüzden süt içerken, öncelikle onu ağızda bir müddet tutmak ve ağız içi ön sindirim işleminden geçirmek gerek. Süt içtikten sonra hızlı hareket etmek veya onu su gibi tepeye dikip lıkır lıkır içmek, sadece vücutta balgamın artırılmasına hizmet eder. Tabi bir de böbrek ve safra taşlarının oluşumuna…


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.