Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
08

    

Diyetle ve Lidayla Sağlıklı Zayıflama

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 08 Haziran 2010 tarihinde eklenmistir.

İnsanlar kilo açısından tarih boyunca hiç olmadıkları kadar sağlıksız. Tabii ki aşırı kiloların tek nedeni egzersiz azlığı değil. Ama çok önemli bir faktör de sağlıksız beslenme ki bunu düzenleyen etmenlerden biri orjinal ürünle yapılan diyet‘ dir.

İnsanlık bir yandan yıldızlara erişecek enerjiye sahip, bir yandan da olabildiğince tembel. Diyet ve sağlık endüstrisi insanın tembel yanma hitap ederek para kazanmaya çalışıyor. Her gün bir saat egzersiz yap, yediklerini yarı yarıya azalt, deseler kim dinler onları? Kim programlarına katılır?

Diyetle ve ürünle saglikli zayiflama artık kolay“Uzmanlar” en kısa zamanda en az çabayla yıldızları vaat ediyorlar. Sekiz dakikalık, üç dakikalık egzersiz vaatlerinin yanı sıra egzersize hiç gerek olmadığını söyleyen gurular da var. Zenginler için daha da çok hızlı çözüm vaadi var: şu kremi sür, hormon terapisi al, şu hapları yut, yağ çektirme ameliyatları ol, şu ürünü günde üç kez iç, şu ürünleri ye, şu enjeksiyonları al, mideni kestir, şu bandı yapıştır. Paranız varsa neredeyse hiç enerji sarf etmeden mükemmel bedene sahip olabilirsiniz.

Amerika’nın en ünlü ve en zengin Talk-Show yıldızı Oprah’ın “Eğer mucizevi bir zayıflama yöntemi olsaydı tüm servetimi gözümü kırpmadan feda ederdim” sözünü hatırlayın.

Ünlülerimiz beyanat veriyor: “Her gün maydanoz suyu içiyorum. İnceliğimi ona borçluyum.” “Kiraz sapı yiyorum. Formumu ona borçluyum.” “Kuşburnu yutuyorum. O sayede kilo almıyorum.” Hadi canım!

Kilolarıyla mücadele eden ne çok kişi, bu tatlı vaatlere, hap çözümlere umutsuzca inanmak istiyor. İddialar sağduyuya, mantığa sığmasa da oltaya takılmaya devam ediyor. Ne kadar hızlı kilo vermek isterseniz, kalıcı incelmeyi o kadar geciktirirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.