Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
22

    

Diyetlerde Lida Kullanmanın Yararları!

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 22 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

diyetlerde lida kullanmakDiyetteki ana C vitamini kaynaklan patates, meyve suyu, narenciyeler ve yeşil sebzelerdir. Bu besinlerle birlikte lida kapsüllerini kullanabilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kısa zaman içerisinde kurtulabilmek için mutlaka doğru beslenmelisiniz.

İstediğiniz kiloya kısa süre zarfında gelebilmek için öncelikle lida form haplarını denemelisiniz. Aynı zamanda beslenme şeklinize de özen göstermelisiniz. Unutmayın zayıf kalmanın ve yıllarca sağlıklı yaşamanın tek yolu beslnemektir. Beslenme düzeni iyise kısa süre içerisinde kilolardan kurtuulursunuz.

Hızlı ve kolay zayıflamanın yolu kesinlikle lida kapsülleridir. Ancak diyetlerde mutlaka lida haplarınında desteğini almalısınız. Besinlerin C vitamini içeriği, mevsim ve tazeliğe bağlı olarak büyük ölçüde çeşitlilik gösterir. Destek nedenleri C vitamini, iskorbüt için etkili bir tedavidir ama muhtemelen taze sebze ve meyve alımı çok az olan yaşlı insanlar dışında, Batı ülkelerinde bu hastalığa artık pek rastlanmamaktadır.

C vitamini desteğinin tedavi etkisinin olabileceği daha pek çok durum vardır. Bunlardan bazıları aşağıda ayrıntılarıyla verilmektedir. Daha fazla alınabilmesine rağmen, normal durumlarda günde yaklaşık 1 gr önerilir. Enfeksiyon Kontrollü çalışmalar, enfeksiyon seyri esnasında C vitamini düzeylerinin düştüğünü göstermiştir.

Yoğun dozlarının, soğuk algınlığına karşı koruyucu olduğuna ilişkin kanıtlar da vardır. Cerrahi ve kemik kırılması C vitamini, önemli bir ameliyattan sonraki yara iyileşmesine yardım eder ve kırıkların uygun bir şekilde kaynaması için de hayatidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.