Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
07

    

Diyette İlerleme Kaydetmediğiniz Sorunlu Dönemler

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 07 Kasım 2009 tarihinde eklenmistir.

Kilo vermeye çalışırken ilerleme kaydedilemeyen dönemlerle karşılaşmak sık rastlanan bir durumdur. Bu dönemlerde kilonuz yerinden bir gram bile oynamaz. Bu insanı hayal kırıklığına uğratan, cesaret kırıcı bir durumdur, ama vücudunuzun yeni kilosuna alışmaya çalıştığını gösteren bir işaret de olabilir. Bu nedenle vazgeçmeyin! Lida’ nızı düzenli olarak kullanmaya devam edin. Diyet ve egzersiz yapmaya da devam edin, bir süre sonra yine kilo verme düzenine gireceksiniz.

Egzersiz yapıyor, sağlıklı besleniyor, ama hâlâ kilo veremiyorsanız, aşağıdaki önerileri bir deneyin:

  • Daha fazla su için
  • Daha çok egzersiz yapın
  • Yeni kilo verme yöntemleri deneyin

Bazı haftalar, diğer haftalara göre daha fazla kilo verebilirsiniz. Bu, yanlış bir şey yaptığınız anlamına gelmez; kilo vermenin doğasında olan bir şeydir. Aynı kiloda kaldığınız haftalarda ise verdiğiniz kiloların sonsuza dek yok olduğunu hatırlatın kendinize.

Kilonuz günden güne dalgalanıyorsa, cesaretiniz kırılmasın. Lida yada başka hiçbirşeey metabolizmanıza sınırsız ve sürekli olarak hükmedemez. Aldığınız gıdaların su içerikleri, kabızlık, hatta yediğiniz yiyecekler, tartıya yansıyan dalgalanmaların nedeni olabilir. Kafa karışıklığından ve hayal kırıklığından kaçınmak için haftada bir kez tartılın. Kendinizi eskiye göre daha sağlıklı hissetmeniz ve giysilerinizin eskiye göre üstünüze daha iyi oturması sizi şaşırtmamalı.

Gerçekçi olmak gerekirse, her an diyet programına uyamayacaksınız. Sadece Lida’ yı düzenli olarak kullanmanız da yeterli olacaktır. Başarılı olma şansınızı artırmak için 80:20 kuralını takip edin. Günün yüzde 80’ininde sağlıklı beslenme alışkanlıklarına sadık kalın, kalan yüzde yirmisinde veya kabaca haftada bir, aşırıya kaçmamak koşuluyla, kendinizi şımartın. İşi şansa bırakıp sonunda soluğu en yakın büfede almaya ve ne varsa onları yemeye kalkmayın. Dışarıya çıkarken atıştıracağınız şeyleri yanınıza alın. Gereğinden fazla yememek için tek bir porsiyon olarak paketleyebileceğiniz gıdaları seçin. 125 gr yoğurt veya ikili, üçlü olarak paketlerde satılan bisküvi veya krakerler idealdir.

Yapılan araştırmalar, sabah kahvaltı etmenin kiloyu kontrol altında tutmaya yardımcı olduğunu göstermektedir. Sabahları iyi beslenmek enerji seviyenizi yükseltecek, günün geri kalanında sizi gereksiz atıştırmalardan uzak tutacaktır. Kahvaltıda bir kâse tam tahıllı gevrek veya kepek ekmeği, bir parça meyve yiyerek ve bir bardak meyve suyu içerek bunu başarabilirsiniz. Kahvaltıdan öne Lida almayı unutmayın.


Comments:
sevinc on Kasım 9th, 2009 at 20:35 #

40 gündür kullanıyorum ama hala 3 kiloyu aşamadım(düzenli de kullanıyorum) ancak hiç bir şekilde egzersiz yapmama olanak ve zaman yok. Kilo verimim başlamadı mı yoksa duraksadı mı onu bile kestiremiyorum devam etmeli miyim bilemiyorum. İlk aydan sonra lidanınb etkisinin azalacağı da göz önüne alırsak ben toplam 4 kutuyla ortalama ne kadar kilo verebilirim. (fazlam başladığımda 16 kg idi)

admin on Kasım 11th, 2009 at 14:32 #

sevinc;
Kilo verişiniz devam etmekte. Egzersiz yapamıyorum yazmışsınız lakin bizce bu bir bahanedir. Her gün evinizde 5 dakikanızı kendinize ayırmanız bile Lida’ nın etkisini % 40 oranında arttırabilir. Ufak egzersizlerle destekleyerek ve su tüketiminizi de kontrol altında tutarak 4 ayda hedefinize ulaşabilirsiniz.
Saygılar.

BUKET on Kasım 23rd, 2009 at 14:57 #

mrb.lar
bende sevinç hanımın derdinden müzdaribim. 100 kilo ile başladım şu an 38 gün oldu ve ben 2 kilo anca verdim. (170 boy siz 38 kilo dediniz ama nasıl vercem bunu pek ümidim kalmadı ama neyse…) bende çalışan bi bayanım. neredeyse hiç vaktim yok desem tam yerini bulur. çünkü sabah bi işe gidiyorum akşam eve gelince hiç durmuyorum küçük 11 aylık bi kızım var malumunuz ilgi istiyo. ev bakım istiyo. adam yemek istiyo ne yapcağımı zaten sapıtmış bi vaziyetteyim zaten sporu düşünemiyorum. zaten spora vaktim olsaydı, lidayı kullanmadan verirdim çünkü eski sporcuyum. bu arada hafta iznim 1 gün oda özel bişey yapmam mümkün değil yukarıdakiler aynen geçerli. yani kısası spora vaktim yokkkkkk…. ister inanın ister inanmayın. yatağa ne zaman girecem diye bekliyorum. buna rağmen ben zayıflamıyorum. anlamadım. ama lidaya da çok ümit bağlamıştım ama güvenim kalmadı sanki. arkadaşım bunla süper zayıfladı. kısa bi zamanda. hiç bişey yapmadan. ama dışarıdan bana bakan aa sen bayağı zayıflamışın diyo. ama kilo onu söylemiyo. ya bana yardımcı olun lütfen. olacaksa olsun. olmucaksa ben bunu kullanmayım. bana yardımcı olun.lütfen…

admin on Kasım 24th, 2009 at 09:28 #

BUKET;

38 günde pes etmek hemen pes etmektir. Sanırım sizin ilk Lida kullanışınız. Henüz önünüzde uzun bir dönem var. 38 gün karar vermek için henüz erken sayılır. Su tüketiminizin günlük 2-3 LT. arası olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Anlattığınıza göre siz zaten günlük rutin işlerinizi yaparken aynı zamanda otomatikmen egzersiz de yapıyorsunuz. Burada bir sorun yok. Lütfen ürününüzün düzenli kullanımına devam ediniz.

ali gök on Kasım 26th, 2009 at 14:26 #

sevgili yetkili benim kilo fazlam 7 kilo kadar yani 88 kiloyum 80-81 ideal kilom bende buket hanım sevinç hanım gibi düşünüyorum en az on kutu oldu toplamda kullandığım ve hep internet üzerinden bu siteden ilk başlardada eczahaneden aldım lida’yı ama malesef kilo veremiyorum bıraktım şimdi ara vermeden yemeklerden 30 dk önce düzenli olarak 4-5 kutu bitirdim 5-6 aydırda bıraktım ne öneriyorsunuz ticari düşünmeden bir cevap lütfen zaten çok ciddi manada ticaret yaptınız benden.Birde en büyük endişem acaba vücüdun başka bir yerinde tahribat yapıyor mu lida yani yan etkisi tamamen yokmu?lütfen beni bu konularda aydınlatın

admin on Kasım 27th, 2009 at 15:40 #

ali gök;

Öncelikle ticaret hedeflemediğimizi en samimi şekilde ifade ederiz. İnternetteki emsalleri arasında orjinallida.co ticaret hedeflemeyen ve kullanıcılarına tam garantili geri destek veren tek web sitesidir.

Lida’ nın kullanım periyodu senelik azami 6 aylık bir dönemdir. Anlaşıldığı kadarıyla siz 6 ay ve üzerinde kullanım yapmışsınız. Tavsiyemiz en az 2 ay ara verip, daha sonra tekrar rutin kullanıma dönmeniz.

Ufak egzersiz programları, zayıflama ve bağırsak düzenini iyileştirici çayların kullanımı ile destekleme ve uygun su tüketimi oranı ile tekrar kilo verememeniz için hiçbir sebep yoktur.

Saygılarımızla.

BUKET on Aralık 4th, 2009 at 11:30 #

mrb.lar.
49 gün oldu sayın admin. ve ben hala 98 kiloyum. yorumlarınızı alabilirmiyim. ??? önceki yazımı kaldırmışsınız. kabul ediyorum biraz sert oldu ama . artık kusura bakmazsınız. insanın morali bozuk olunca böyle saldırıyo. çaresizlik kötü. lütfen beni rahatlatın bu konuda sizden yardım istiyomrum….

admin on Aralık 4th, 2009 at 14:50 #

Buket;

Sizin Lida ürününüzü aldığınız firmayla irtibata geçmeniz gerekiyor. Kayıtlarımızda yorum bırakırken girmiş olduğunuz isim soyisim ile kayıtlı herhangi bir Lida gönderimi bulunmuyor.

Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.