Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
22

    

Doğal Beslenerek Lida Kullanmak

Yazan (admin) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 22 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Sabahları erken, mümkünse güneşle beraber kalkarak yapılan yürüyüş, Lida kullanıcıları adına beden egzersizleri veya yoga uygulamaları güzel bir detoks başlangıcı olabilir. Lida kapsül aldığınız her sabah bir bardak su içine bir tatlı kaşığı elma sirkesi katarak, yavaşça, yudum yudum için. (Suyun alkali su olması tavsiye edilir.)

Kahvaltıdan önce, kaynamaya yakın sıcaklıkta bir bardak su içine, bir tatlı kaşığı zerdeçal, bir çay kaşığı keten tohumu, yarım çay kaşığı üzüm çekirdeği, bir tutam (yaklaşık yarım çay kaşığı miktarı) kekik, bir tutam zencefil ilave ederek, bunların hepsini birkaç dakika karıştırıp bardağın dibinde kalan tüm tortularla birlikte yavaşça için. Bu uygulama da Lida ile zayıflamayı hedeflediğiniz dönemde size yardımcı olacaktır.

Her sabah uygun bir şekilde Lida Zayıflama Kapsülü alımı sonrası kahvaltınızı oldukça hafif yapmalısınız. Bir küçük dilim peynir, bir tatlı kaşığı bal, domates, biber, maydanoz ve dereotu ile birlikte yapılmış salataya zeytinyağı ve limon katabilirsiniz. Ekmeği olabildiğince azaltmak gerekir; ince bir dilim yeterlidir. Yarım kesme şeker, bir bardak bitki çayı için yeterlidir; şekeri işlenmemiş, esmer şeker olarak tercih ederseniz çok iyi olur. En güzeli hiç şeker kullanmamaktır.

Ağzınıza aldığınız her lokmayı iyice çiğnemeden yutmayınız. İnsanın içindeki sır, saklı iken insanın esiri durumundadır. İnsanın içindeki sır dışarıya çıktığında, yani bir başkası ile paylaşıldığında insanı nasıl esir alıyorsa, yenilen yemekler de eğer iyice çiğnenmeden yenilirse insanı esir alır. Lida ile çiğnemeden kesinlikle yutmayınız. Bu yüzden gıdaları bedeninizin içine gönderirken onlara esir olmaktan kaçının, Öğle yemeğine kadar en az dört beş bardak alkali su içilmelidir. Su detoksun en önemli bileşenidir. Susuz bir detoks mümkün değildir. Öğle yemeğinde, her çeşit gıdadan azaltılmış olarak yenmelidir. Lida kullanım döneminde örneğin, yarım tabak çorba, ekmeksiz olarak içilmelidir. İçine, beden özelliklerine uygun tarzda baharatlar konulması faydalı olacaktır.

Öğle yemeğine yarım tabak çorba ile başlanabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.