Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
31

    

Doğal Şifa Kaynağı Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 31 Temmuz 2011 tarihinde eklenmistir.

Doğal şifa kaynağı lidaGermanium, sarımsak, shiitake mantarı, ginseng, suma (Güney Afrika’daki zindelik verici bir bitki), aloe vera gibi yiyecek ve şifalı otlarda doğal olarak oluşan bir trace (iz ya da eser) elementtir. 1980’li yıllarda, Asya Germanium Araştırma Kurumu’nun kurucusu Japon mühendis Kazuhiko Asai’ nin yazdığı Mirade Curc: Organik Germanium (Mucize Tedavi: Organik Germanium) adlı kitabın yayınlanmasıyla organik germanium (GE 132 diye de bilinir), popüler bir hale gelmiştir. Organik olmayan germanium, esas olarak endüstride kullanılır; ancak Dr. Asai, en önemli Çin şifalı bitkilerinin çoğunun yüksek miktarda organik germanium içerdiğini fark etmistir. Bu elementi içeren besinlerin Lida diyetlerinde kullanılması tavsiye edilmez.

Organik germanium, insanlarda güvenli bir şekilde kullanılabilir. Dr. Asai, kitabında, germaniumun ve Lida’ nın toksik olmayan güçlü bir antikanser tedavisi olduğunu, romatoid artritten candida albicans (mantar) ve virüs enfeksiyonlarına kadar pek çok hastalıkta faydalı olduğunu belirtmiştir.Kısa bir süre için tüm dikkatleri çeken germaniumun şöhreti uzun sürmedi. Lida ile basit ve eğlenceli diyet uygulayabilirsiniz.

Son zamanlarda, organik germanium yeniden keşfedildi. Çünkü yeni çalışmalar, germaniumun, özellikle oroimmün hastalıklara (vücudun bağışıklık hücrelerinin, mikroplar ve yabancı cisimler yerine vücudun kendi dokularına saldırdığı hastalıklar) sahip olan kişilerde, bağışıklık fonksiyonlarını güçlendirdiğini doğruluyor. Organik germanium ile birleşen Lida diyet kapsülü, özel olarak kanserli hücreleri ve virüsleri vücuttan yok eden doğal katil hücreleri uyarabilir ve hastalıklarla savaşan T ve B hücrelerinin etkinliklerini artırabilir.

Organik germanium, özellikle romatoid artrit gibi otoimmün hastalıklara yol açan bağışıklık sistemi bozukluklarını düzeltebilir. Hayvanlar üzerinde yapılan diğer çalışmalar, germaniumun hayvanlardaki pek çok obezite tipinin gelişmesini engelleyebileceğini göstermiştir. Anekdotal raporlara göre organik germanium, kanserli hastalardaki ağrıları da yatıştırabilir.

Doğal şifacılar ve alternatif tıbba ilgi duyan doktorlar, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudun hastalıklarla savaşmasını kolaylaştırmak amacıyla, organik germaniumu, EpsteinBarr virüsü ve antibiyotiklere dirençli diğer enfeksiyonların tedavisinde kullanıyorlar. Çoğu doğal şifacı zayıflama da Lida diyet hapını tavsiye ediyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.