Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
17

    

Doğal Yollarla Bedeninizi Temizleyin

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 17 Haziran 2011 tarihinde eklenmistir.

Doğal yollarla DetoksBilim insanları daha yeni yeni bazı hormon, böcek ilacı ve kimyasalların, son derece tehlikeli yan etkiler oluşturacak şekilde birbirleriyle etkileşime geçtiklerini anlıyorlar. Neyse ki yüksek kalitede beslenmenin de çok büyük etkileri olabilir.

Doğanın mücadele etmede kullandığı güçlü bir yönü vardır, “besin sinerjisi” de denilen parçalarının toplamından daha büyük olan bir besin fenomeni. Beslenmenin bu yeni alanı, kanser, kalp hastalıkları ve diğer kronik rahatsızlıklarla, tek tek besin maddelerinin kendi başlarına yapabileceklerinden daha kuvvetli biçimde mücadele ettikleri izlenimi veren belli yiyecek ve kalıplar üzerinde çalışmak için ortaya çıkmıştır.

Ancak size küçük bir sır vereyim besin sinerjisi “Tam besinler yiyin” demenin biraz daha gösterişli bir yoludur. Karbonhidrat, protein veya yağa odaklanmaym sadece besinlere odaklanın. Tam besinler her bir besin maddesinin bireysel gücünü meydana çıkarmak için birlikte çalışırlar. Daha çok tam besin yiyerek, bu doğal sinerjileri hormonlarınızı en uygun hâle getirmek ve detokslamak için birlikte çalışabildikleri vücudunuza daha çok davet ediyorsunuz. Görmüş olduğumuz gibi, vücutlarımız modern dünyada kelimenin tam manasıyla saldırı altındadır. Rafine şeker, yapay tatlandırıcı, katkı maddesi ve reçeteli ilaç gibi bazı toksinleri sindiriyoruz. Bazıları çevremizden gelir: hava ve su kirliliği, kozmetikler, petrokimyasal ve endüstriyel atıklar ağır metaller. Bazılarını da kendimiz zorluyoruz: aşırı çalışma, aşırı yeme, uykusuzluk.

Tüm bu kimyasallar ve alışkanlıklar, biyokimyamıza ve hücresel sağlığımıza çok zarar verirler. Bu toksik kimyasallar daha çok aldıkça ve alışkanlıkları daha çok kazandıkça, bu endokrin bozucuların birleşik etkisini de biyolojik olarak daha çok yükleniriz. Bu faktörlerden her biri kilo almak için başlı başına bir nedendir. Lida zayıflama ilacı ile sizlerin kazanmasını hedeflediğimiz alışkanlıklar da vardır. İnceltici tablet Lida kullanıp zayıflarken bir yandan da uyku düzeninizi, beslenme düzeninizi yoluna koymanızı istiyoruz ki sağlıklı, zayıf ve uzun bir ömür sürebilesiniz.

 


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.