Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
15

    

Doğal Zayıflama Desteği Lida

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Uyarılar, Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 15 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

Doğal zayıflama desteğiLida kullandıktan sonra bir kez daha, eğer hâlâ kimyasal işlemden geçmiş yiyecekler yemeye ilgi duyuyorsanız, o zaman yiyin. Düşman, yiyecek değildir ve düşman siz de değilsiniz; düşman, sağlıksız yiyecek yeme ve bunu aşırı yeme saplantınızdır. Aşırı yeme saplantısı olanlara lida form kapsül kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Bunda şimdilik sorun yok. Siz kendinize daha dostça davranmayı öğrenmeye başladıkça, bu saplantılı düşman erimeye başlayacaktır.

Dükkâna gitmek ve o meyveyi almak, kendiniz için yapacağınız dostça bir şeydir. Siz yiyeceği gerçekten görmeye başladıkça, onunla ilişkiniz de büyümeye başlayacaktır. Ve bu ilişki size şu anda hayal bile edemeyeceğiniz şekillerde verecektir.

İnsanların yaşamındaki yiyeceğin varlığının mevsimi, miktarı ve ritmi vardı. O insanlar başka bir varlık soyundan değildi; onlar sizin atalarınızdı. Milyonlarca yıldan beri yaratılan ve hücrelerinizin içine kazınmış evrimsel kaçınılmazlıklara dayanarak, böyle bir doğallığın izi sizin içinizdedir.

Hücreleriniz bunların hiçbirini unutmadı; ancak siz unuttunuz. Hayvanlar içgüdüsel olarak ne yiyeceğini bilir ve gerçek sen de aynı şeyi yapar. Aşırı yediğiniz zaman bedeninizin bilgeliğini dinlemiyorsunuz; aşırı yediğiniz zaman bedeninizin bilgeliğini hükümsüz kılıyorsunuz. Vücudunuzun buyruklarını değil, zihninizdeki gevezeliği dinliyorsunuz.

Bedeninizi lida kapsül ile yeniden öğrenmeye başladıkça, onunla daha büyük bir saygı ve hürmetle ilişki kurmaya başladıkça, lida‘ nın doğal destek sistemiyle ilişkiniz de kuvvetlenecektir. Çünkü yiyecek budur: bedenin destek sistemi. Sağlığı korur ve vücudu hayatta tutar. Onu istismar etmek, bedeninizi istismar etmektir ve bedeninizi istismar etmek kendinizi istismar etmektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.