Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
10

    

Doğru Beslenme Tarzı

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Sağlıklı Beslenme kategorisine 10 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Doğru beslenerek kilo vermek çok önemlidir. Dengeli şekilde kilo vermek için doğru yollarıtercih etmelisiniz. Fazla kilolarınızdan sadece lida ile kurtulacaksınız. Ayrıca bu bölümde şekerin sağlığınızı ve sonuçta biyokimyasal bir kaos yaratarak vücut ağırlığınızı nasıl bozduğunu, Şekerin vücuttaki mineralleri nasıl azalttığını, şekerin neden yaşlanma sürecini hızlandırdığını, şekerin gıdalarınızda saklanarak nasıl isimler aldığını ve aslında şeker içerdiğinden şüphelenmediğiniz gıdaların neler olduğunu belirtmiştir.

Şekeri nasıl azaltaca ğınızı ve neden yapay tatlandırıcıların iyi birer seçenek olmadığını, Aşırı tüketildiği takdirde meyvelerdeki şekerin dahi zararlı olabildiğini, şekerin bağımlılık yaptığını ve şeker azaltmanın belirli semptomlar doğurabildiğini ve şekerden uzak durmanın pratik yollarını öğreneceksiniz.

Sağlıklı, etkili, bitkisel ve doğal şifa kaynağı lida zayıflama hapı ile kısa sürede kilo verebilirsiniz. Lida kapsüllerini düzenli kullanmaya özen göstermelisiniz. Kilo verimini daha kolay sağlarsınız.

Bu beslenme tarzı sizi hasta ve şişman yapar, çünkü bedeniniz önemli besleyici gıdalardan mahrum kalır, iştahınızın ve kilo kontrol sistemlerinizin işlev bozukluğu göstermesine neden olur. Dört Büyükler içeren bir diyet sizi doyurur, şişirir, ama yanlış beslenmenize neden olur.

Öğlen yemeğinde tavuk kızartma veya bir sandviç? Akşam yemeğinde ince bir dilim biftek, yanında fırında patates ve kremaya ne dersiniz? Gününüzü bir dilim çikolatalı pasta veya az yağlı şekersiz bir dondurma ile sona erdirmek keyifli mi? Bunlar bizim sıklıkla tükettiğimiz gıdalardır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.