Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
15

    

Doğru Yaklaşım ile Lida Diyet Yemekleri

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 15 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Doğru Yaklaşım ile Lida Diyet YemekleriLida diyeti uygularken sevdiğiniz bir yemeğin tadının her zaman aynı olması gerektiğine inanıyor ve eğer tadında en ufak bir değişiklik varsa, onu hemen daha önce yediklerinizle kıyaslayarak şu an yemekte olduğunuz yemeğin pek de güzel olmadığını düşünüyorsunuz. Doğru yaklaşım ise, o an yemekte olduğunuz yemeğin kendine özgü bir tadı olduğunu kabul etmek ve onu daha önceden yediklerinizle kıyaslamamak olurdu.

Lida zayıflama hapı içinde bulunduğumuz sosyal hayatta yaşadığımız her deneyimi daha önceki deneyimlerimizle kıyaslamak bizleri mutsuz etmekten başka bir işe yaramamaktadır. Aynı şeyi diğer insanlarla olan ilişkilerimizde de yaşarız. Karşımızdaki insanın bir sözünü ya da bir tavrını, hemen kendi sözlerimiz, düşünme biçimimiz ve tavırlarımızla kıyaslar ve kendi bakış açımıza “göre” karşımızdaki insanın tavırlarını yorumlamaya girişiriz. Karşımızdaki insan da aynı şeyi yapmakla meşguldür. Bu da sosyal yaşam içinde, ilişkide olduğumuz insanlarla aramızda ortak bir lisan gelişmesini engeller. Sosyal yaşamdaki başarının en önemli anahtarlarından bir tanesi kendimizi kendi ön yargılarımızdan ve kıyaslamalarımızdan kurtararak karşımızdaki insanın lisanını anlamaya çalışmak, o insanı kendi bütünlüğü içinde değerlendirmektir. Bütün bu anlayış farklılıklarının ve kıyaslamalarının tarih boyunca ne kadar büyük acılara neden olduğunu hepimiz biliriz.

Lida bitkisel ürün uzun yaşayan insanların ortak özelliği yaşama karşı yumuşak ve olumlu bir tavır geliştirmeleridir. Kendilerini kimseyle kıyaslamadıkları gibi kimseyi de kendileriyle kıyaslamazlar. Bu insanlardan bazıları, ki ben bunları şanslı olanlar olarak adlandırıyorum, aynı lisanı konuşan diğer insanlarla birlikte bir tür klan oluştururlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.