Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
25

    

Doğru Zayıflama Yolları

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 25 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

Doğru zayıflama yollarıDoğrusu ister onlardan uzaklasın ister uzaklaşmayın insanlarla ruhsal bir bağlantı içindesiniz, çünkü ilişki zihin seviyesinde ortaya çıkar. Mistik açıdan yaşayan her şeyle birsiniz. Kim olduğunuzu unutmadan başkalarını unutamazsınız.

Başka insanlarla bağlantı kurmak için basit bir hareketiniz sizi bağlayan zinciri kırmaya başlayacaktır. Boşluğun yakınlaştığını hissettiğiniz, kendinizi zehrinizi sindirebilmek için yalnız kalmayı isterken bulduğunuz bir anda telefon açın, arabanızı geriye döndürün, bir e-posta gönderin, bir hareket yapın.

Nişastalı yiyeceği taş kokain gibi sıkı sıkı kavradığınızda, başka bir insanla sevgi dolu bir iletişim kurmak için bir şey yapın; en küçük şeyi. Bu gıdalardan lida kapsül kullanımı sırasında uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü başkalarına doğru yaptığınız her doğru harekette kendi hakiki benliğinizi hissetmeye doğru bir hareket yapıyorsunuz. Kendinizi iyi hissederek zayıflamak için lida bitkisel kapsül desteği almalısınız. Hızlı zayıflamanın ilk kuralı lida kapsül kullanmaktır.

Bir seferde bir an, bir seferde yeni bir yanıt kalıbı, bir seferde bir doğru insan etkileşimi, arkanızdaki çirkin şatonun kapısını oraya bir daha asla girmemek üzere kilitleyeceksiniz. Ve sonrasında gittiğiniz yerin avantajlı konumundan hiçbir saplantının başınıza dert olmadığı temiz açık hava cehenneminizi, oradan kurtarıldığınız için büyük bir minnettarlıkla hatırlayacaksınız.

Ve yaşamınızın geri kalanını, istendiği zaman, başkalarının da sizin yaptığınız kaçışı gerçekleştirmesine yardım ederek geçirmek için derin bir arzu duyacaksınız. Zaman içinde cehenneminize barınak olan ruhsal şato yıkılacak ve bir daha asla kimseye sığınak olmayacak.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.