Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
20

    

Doyduktan Sonra Yemeye Devam Etmeyin!

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 20 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Midemizi doldurmayı ve insan olarak çok severiz, her şeyden yemek hatta doyduğumuzu hissettiğimiz halde hala yemeye devam ederiz. Aslında kilo almalarının en büyük nedenlerinden biride budur. Yani mideyi çöplük gibi doldurup metabolizmayı yormaya neden oluyorlar metabolizmada yorulunca artık işlevini bitirip insanların vücudunda yağ oluşumuna neden olmaktadır. Bunların yaşanmaması için yapmamız gereken lida zayıflama haplarını kullanmaktır.

Sağlıklı başarılı olması ile lida güvenle kullanıma açıktır. Diğer sahete zayıflama hapları gibi değil gerçi piyasada artık sahte lida hapı üretücileride oldukça fazladır. O yüzden lida zayıflama hapı alacağımız zaman orjinal olmasına özen gösterelim. Fizik egzersiz. Fizik hareketin artırılması, fizik egzersiz şüphesiz bir beslenme konusu sayılamaz. Ancak diyet gibi egzersiz de hayat tarzını olumlu yönde değiştirme önlemidir ve birbiri ile yakından ilişkilidirler kalp ve damar sağlığı açısından ikisini birlikte ele almak gerekir.

Vücut ağırlığının istenilir aralık içinde tutmak, diyet kadar fizik egzersize de bağlıdır obezite’ye yakalaa nmamak için önlemlerimizi almamızda yarar vardır.  Mesela lida form hapı ile bu sorunu ortadan kaldırabiliriz. Diyet tavsiyelerini ve fizik egzersizi birlikte uygulamak kalp sağlığı açısından çok daha olumlu sonuçlar vereceği gibi fizik egzersizi artırmak diyet önlemmlerine uymayı da motive edecektir. Çeşitli fizik egzersiz tavsiyeleri yapılabilir.

Haftada 2 saatten 10 saate kadar hızlı yürüyüş en basit bir fizik egzersizdir. Günde yarım saat ve haftada beş gün yapılacak böyle bir yürüyüş kkh riskini anlamlı olarak azaltmaktadır. 85.000’e yakın orta yaşlı kadının 14 yıl süre ile izlendiği “nurses’ health study” sonuçları diyetinin antiaterojen olmasına dikkat eden, şişman olmayan, en az her gün yarım saat egzersiz yapan, alkolü ılımlı tüketen grupta; nüfusun diğer kısmına göre koroner olaylarının % 80 daha az olduğunu gösterdi”‘. Sadece diyet ele alınırak ve diyette trans yağ asitlerinin ve glisemik yükün düşüklüğü saptanmıştır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.