Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
08

    

Düzenli Egzersizler Eşliğinde Lida

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri kategorisine 08 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

Düzenli egzersizler eşliğinde lidaUykuya dalamıyorsanız yatakta kalmayın, başka bir odaya geçerek sizi sakinleştirecek hafif bir müzik dinleyin, kitap okuyun, meditasyon veya solunum egzersizleri yapın. Bu egzersizler lida kapsül kullanımı sırasında çok önemlidir.

Doğal ürünler ve yöntemlerle iyi bir uyku elde etmek için şunlardan yararlanabilirsiniz: Papatya ve ıhlamur çayları yatıştırıcı ve uykuyu kolaylaştırıcı çaylardır. Kediotu da dinlendirici bir uyku sağlar. Şifalı banyolar (kaplıcalar), Aromaterapi, Vitaminler ve mineraller uyku kalitesini artırırlar: Vitaminler, mineraller ve yeterli derecede SiO, içeren mineral içerikli termal sular iyi bir uykuya yardımcı olurlar.

Doğal klinoptilolith zeolit minerali de uykuyu kolaylaştırır, uyku kalitesini artırır. Yaşamın anlamı üzerine sorular sorun! Lida kullanımı sırasında kaliteli uyku çok önemlidir. Bugüne kadar hayatımın anlamı neydi? Bundan sonra ne olacak? Yaşamımın nasıl olmasını hayal ediyorum? Hedefime ulaşmak için elimde mevcut olan imkânlar nelerdir?

Hayatımı kolaylaştıran koşullar nelerdir? Hayatımı zorlaştıran koşullar nelerdir? Yaşamdan beklentilerim, ideallerim nelerdir? Aşağıdaki önerileri günlük hayatınızın bir parçası haline getirin! Kendini sevin ve kendinize değer verin. Kendinize acımayın, kendinize acındırmayın, sızlanmayın, mızmızlanmayın. Düzenli egzersiz yapın. Lida kullanımı sırasında düzenli egzersiz yapmak daha hızlı zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Yararlarını okudunuz, egzersiz iyileşme sürecini % 40-50 oranında arttırabilir. Bol su tüketin (saat başı bir bardak!) Lida ile beraber bol su tüketmenizi tavsiye ediyoruz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.