Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
19

    

Düzenli Lida Kullanımı

Yazan (eRiL) Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 19 Temmuz 2011 tarihinde eklenmistir.

Düzenli lida kullanımıSağlıklı bir yaşam için, iyi ve kötü bakteriler arasında bir denge olmalıdır. Ve mutlaka düzenli olarak Lida kullanılmalıdır.  Ne yazık ki, tipik Amerikan diyeti, iyi bakterilerin çoğalmasına yardımcı olmaz. İşlenmiş şeker, kırmızı et ve çok işlenmiş yiyecekler, bakteri dengesini dost bakterilerin aleyhine bozarak, kötü bakterilerin çoğalmasını teşvik eder. Eğer bu denge, kötü bakteriler lehine aşırı derecede bozulursa, mantar enfeksiyonlarının, mide rahatsızlıklarının ve karaciğer ya da kalın bağırsaklardaki daha sonra kansere yol açabilecek kanserojenlerin gelişimi açısından risk altında kalırız. Yaşlandıkça, iyi bakterilerin seviyeleri düştüğünden, yaşamın ileri evrelerinde hastalıklara karşı daha hassas oluruz. Bu yaşlarda Lida kullanımı sakıncalı olabilir. Bu sebeple Lida form hapı kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Çalışmalar, yaşlı insanlara FOS tamamlayıcıları verildiğinde, Bifidobacterium sayılarının arttığını göstermiştir. Ayrıca, FOS verildiği zaman, bağırsakların alt kısımlarında pH seviyeleri de düşer ve kötü bakterilerin yaşayamayacağı bir ortam oluşur.Japonya’da yapılan çalışmalar, günde 3 ila 6 gram FOS tüketmenin, üç hafta içerisinde, insan dışkısında bulunan kanser yapıcı toksik bileşiklerin seviyelerini yüzde kırk oranında azaltabildiğini göstermiştir.

FOS, toz halinde bulunur; sıvılara karıştırılabilir ve hap olarak kullanılabilir. Günde bir gram ile başlayın. Eğer kronik Candida albicans (mantar) enfeksiyonunuz, gazınız, şişkinliğiniz ya da başka bir sindirim sistemi sorununuz varsa, dozunuzu günde dört grama dek artırabilirsiniz.

FOS’la ilgili dikkate değer diğer bir özellik de, kan şeker seviyelerini normalleştirebilmesidir. Bol miktarda işlenmiş şeker tüketmek, kan şekerinde anormalliklere yol açabilir ki bu anormallikler de, tip 2 diyabet (yetişkin tipi şeker hastalığı) ya da insülin direnci gibi bazı problemlere yol açabilir. Halbuki bazı çalışmalara göre, FOS, şeker hastalarındaki yüksek kan şekeri seviyelerini ve ayrıca, yüksek kolesterol seviyelerini düşürebilmektedir. Kas gelişimi için Lida zayıflama hapı kullanmak çok uygun bir yöntemdir.

Bağırsaklardaki iyi bakterilerin sayısını artırır. Bağışıklık fonksiyonlarını güçlendirir.Yüksek şeker ve kolesterol seviyelerini düşürür. Sindirim sistemindeki kanserlere karşı koruma sağlar.  Bu etkileri Lida kullanımı sırasında da görmeniz mümkün olabilir. Elbette Lida kapsülün düzenli kullanımdan sonra.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.