Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
31

    

Egzersiz Arasında Lida Kullanımı

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 31 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Egzersiz sırasında lida kullanımıSabah egzersizi ile akşam egzersizi arasında, metabolizmaya ve hormonlara etkisi bakımından fark var mı? Tabii var. Sabah 05.00′ e doğru, uyanma hormonu kortizol salgılanır. Gece şeker düştüğü için, sabah yapılan yürüyüş ile vücuttaki yağlar daha çabuk yanabilir, tabii suyumuzun yeterli olması şartıyla… Bu egzersiz uygulamaları arasında lida zayıflama hapı kullanmak daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır.

Gece yatmadan önce yapılan 20 dakikalık bir yürüyüş ise özellikle geç saatlerde yemek yemiş olanlar için hazır enerjinin kullanılmasını sağlar. Bu yürüyüşler lida hapı kullanımı sırasında da çok önemlidir. Yani yemeği ya da bir tabak meyveyi yiyip yatmamış ve uykuda salgılanacak olan leptin hormonunun salgılanmasına da fırsat sağlamış oluruz. Biliyoruz ki, leptin hormonu depo yağlarımızın uyku sırasında enerji olarak kullanılmasını sağlayan hormondur. Depo yağlarınızdan kurtulmak için lida kapsül desteği almalısınız. Lida kapsül kullanarak kısa zamanda zayıflamanız mümkündür.

Normal şartlarda yani 23.00-24.00 saatlerinde yatıp uykuya daldıktan ortalama 1 2 saat sonra salgılanmaya başlanır. Sabah saatlerinde yani 02.00-05.00 arasında maksimum düzeyde salgılanır. Sabah 05.00′ ten itibaren de uyanma hormonu olan kortizol salgılanmaya başlanır ve vücudumuz uyanmaya hazırlanır. Sağlıklı olarak hızlı zayıflama için lida ve egzersiz çok önemli iki unsurdur.

Rahat ve derin bir uykudan sonra dinçleşmiş ve dinlenmiş olarak kalkıyorsak, yürüyüşe çıkabiliriz… Eğer yorgun uyanıyorsak, gece iyi geçmemiş, leptin hormonu görevini yerine getirmemiş demektir! Yürüyecek enerjimiz zaten yoktur! Evde oturur, kalırız ve kuvvetli bir kahve içerek uyanmaya, kendimize gelmeye çalışırız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.