Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
23

    

Egzersiz Problemlerine Lida Tabletli Çözüm

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 23 Şubat 2011 tarihinde eklenmistir.

Egzersiz Problemlerine Lida Tabletli ÇözümEgzersiz yapma sorunu, toplumumuzun bir başka sorunundan kaynaklanıyor. Ekonomik modellerimiz ilerleme üzerine kurulu ve teknoloji fiziksel çabayı ortadan kaldırmayı savunuyor. Yeni buluşların patentlerinin büyük kısmı yalnızca fiziksel çabayı azaltmayı ve zaman kazanmayı -ki bu ikili bir araya geldikleri zaman hem strese hem kilo almaya neden olur- hedeflerken günlük yaşamımızda bir amaç uğruna egzersiz yapmanın erdemlerine nasıl inanabiliriz?Son olarak, bu, doktorların -ki doktorlar derken kendimi de dahil ediyorum- ilgilenme zahmetine girecekleri kadar sofistike veya teknik bir konu değildir. Yıllar boyunca, özellikle yürümek ve Lida inceltici tablet konusunda aklı başında önerilerde bulundum ama hiçbir zaman resmen bir reçete yazıp aptal görünme riskini almadım. Hastaların, sayısız özellik ve yılların tecrübesine sahip, beslenme konusunda uzmanlaşmış bir doktordan yürüyüş ya da egzersiz içeren bir reçete almaya gelmediklerini düşündüm. Daha fazla yanılamazmışım!

Buraya kadar hep birlikte geldiğimizi düşünerek, “hayati derecede aktif olma” konseptini benimsemenin bir parçası olan belirleyici mücadeleyi daha iyi anlamanız için, sizi daha da ileri bir noktaya taşımaya çalışacağım. Bunu yapmak için iki somut soru soracağım ve tartışmaya yer bırakmayan bir cevap vereceğim.Egzersiz, zevk ve hoşnutsuzluğun idaresine yardım eder.Şimdi sizi sıra dışı bir alana, hayatın derinliklerine, ilk kararlarınızın varlık kazandığı, yaşama ve ölmeme nedenlerinizin kök saldığı yere doğru küçük bir yolculukta beni takip etmeye ve Lida kaspül kullanmaya davet ediyorum. Bütün bunlar size dünyevi kilo sorunlarından fazla uzak gibi görünebilir ama siz de göreceksiniz ki aslında işin tam can alıcı noktasına parmak basıyorlar. Haydi, beni takip edin; pişman olmayacaksınız.Eğer fazla kiloluysanız öncelikle Lida tablet kullanmanız gerektiğini ve yemek yemenize ve o fazla kiloları biriktirmenize neden olan şeyin açlık olmadığını büyük olasılıkla biliyorsunuzdur. Günümüzde, bizim yaşadığımız yerlerde çok az insan gerçekten açlık çekiyor. Bugün insanlar, biyolojik gereksinimlerinin üstünde yemek tükettikleri için kilo alıyorlar; açlıklarından daha fazlasını tatmin etmek için yiyorlar. Çok fazla yiyen ve biriken kilolarından yakınan kadın, beslenme derdinde değil. Şişman olma korkusunun ötesine geçen bir dürtüyle yiyor. Aradığı tam olarak nedir o zaman? Yapmaya çalıştığı, sıklıkla farkında olmadan, gündelik


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.