Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
24

    

Egzersiz ve Yararları

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 24 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

egzersiz ve yararlarıSiz ve arkadaşınız günü alışveriş yaparak geçirmeyi planlamışsınızdır. Alışveriş merkezine giderken, bir bagel ekmeği ve bir kahve için durmaya karar verdiniz. Bagel ekmeği karbonhidrat içermektedir, bu nedenle o sindirildiği zaman kan dolaşımına katılarak glikoza dönüşür. Beyin kan şekerindeki bu artışı saptar ve pankreas kan şekerinin normal aralığa geri dönmesi için yardımcı olacak doğru insülin miktarını açığa çıkarır.

Zayıflamak için doğru egzersizler yapılabilir. Öncelikle lida zayıflama hapı ile düzenli olarak egzersiz yaptığınızda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Öncelikle lida kapsüllerini düzenli olarak kullanmaya özen göstermelisiniz. Aynı zamanda beslenmenize de dikkat ettiğiniz taktirde kilo verme süreciniz hızlanacaktır.

Düzenli egzersiz ve lida desteği ile kilo vermek çok kolaydır. Kısa süre zarfında forma girerek dengeyi sağlayabilirsiniz. Lida hapı kilo vermekle kalmaz kontrolünü de sağlamaktadır. Mutlaka kullanmalısınız.

Normal aralığın üzerindeki glikoz kas hücrelerindeki glikojen depolarını yeniden doldurmak için kullanılabilir (bu depolar hareket etmek, egzersiz yapmak ve hatta nefes almak için kullanılır). Ve yağ hücreleri (kaslarınız ve karaciğerdeki depolar boşaldığı zaman sizin yaktığınız depolar) için kullanılır.

İnsülini glikozun içeri girmesine olanak sağlayan hücre duvarı anahtarı olarak düşünün. Sizin arkadaşınızın pankreası kan şekerini ancak normal aralıkta tutmayı sağlayacak kadar açığa çıkarır, böylece karaciğer ve kas hücrelerinde birikecektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.